Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezért már r! banc lennék? 16/L

Ezért már r! banc lennék? 16/L

Figyelt kérdés

Le r!bancoztak mert a punc!mon leborotválom a szőr és tangát hordok. Nem vagyok szűz, de csak egy fiúval a volt barátommal voltam, 15 évesen vesztettem el. Testhez álló ruhákat hordok, a bővebbek nem állnak jól, vékony vagyok, alacsony, keskeny kicsi a válam is. Egy bővebb szabású pólóban úgy nézzek ki mint aki magán hagyta a pizsit reggel. A térdig érő ruhák,szoknyák sem állnak jól, comb közép, vagy fölé érő, de még bőven a fenekem alá érő szoknyát, ruhákat viselek. Festem magam, kivan húzva alul félig, felül teljesen a víz vonalam, a szemöldököm, szájfényt szoktam használni de az hamar lekopik, meg a pattanásokra, bőrhibákra korektort. Ha tetszik egy fiú akkor közeledem felé, ismerkedem. Ezek alapján r!banc lennék?

Köszönöm a normális válaszokat.

Az ismerkedős privát üzenetekre nem fogok válaszolni!


2014. aug. 12. 01:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ezek alapján nem vagy r*banc. De amúgy is a viselkedés miatt lesz valaki az.


Pl, combfixed látszik, vagy rámész olyan pasikra akiknek van valakije, vagy riszálod a popód a pasiknak egy buliban. Számomra ennyitől már r/banc egy csaj, viszont ha pl az enyém lennél nem érdekelne hogy milyen voltál azelőtt, hanem csak az, hogy velem milyen vagy.

2014. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Qrva vagy
2014. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szoktál pénzért\ajándékokért\azért, hogy a srác kocsin hurcolásszon\kiskutyát vegyen neked szexelni?

Nem?

Akkor nem tartanálak r bancnak.


az , aki kepet ker es az alapjan mondana meg, hogy az vagy-e, nincs tisztában a szo jelentésével.


azt veszed fel, amit akarsz, ott szortelenitessz, ahol akarsz, senkinek semmi köze hozza. Ahogy ahoz sem, hogy kivel-hogyan-mikor fekszel le. Ezek semmit nem vonnak le egy ember értékéből.

2014. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Istenem.. Jó lenne ha az emberek megtanulnák a szavak valódi jelentését.. A rib an cság ott kezdődik hogy mindenkivel lefekszel..
2014. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy kis ellentmondásba keveredtem az utolsó meg az első mondattal, de szoval: senkinek semmi köze hozza, hogy kivel es miert fekszel le, de az emberek többsége elítéli azokat, akik valamilyen haszonért csinaljak. Ahogy én is Megjegyzem magamban, meg ha próbálok is elvonatkoztatni az ilyesmitől, mert nem fer ossze a szerelemről es szexről alkotott elkepzeleseimmel. De ez mar az én bajom.


(amugy vágom, hogy nem csinálsz ilyet, csak belekeveredem a r banc kerdeskorbe)

2014. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok és szerintem kicsit kihívóan öltözöl mert nekem is ilyen a testalkatom mégis jól áll a hosszú szoknya csak be beszéled magadnak hogy nem ahogy éreztem ez egy hatalmas szépítés volt amit írtál igazából szereted ha megnéznek szeretsz tetszeni az ellenkező nemnek ettől nem vagy cafka de azért jó lenne ha nem lennél ennyire álszent ilyen téren:D nevezzük nevén a dolgokat:D ha ez a környezetednek nem tetszik akkor döntsd el mi a fontos hogy ők mit gondolnak vagy hogy te jól érzed magad:)
2014. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!