Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért ribnc lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért ribnc lennék?

Figyelt kérdés
Már régebb óta megbeszéltük egy sráccak, hogy holnap lefekszünk..Viszont kedden meg randim van egy másik fiúval(ilyen ismerkedős dolog, ezen a héten ismertem meg) Egyikkel sem találkoztam még élőben.
2014. aug. 3. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Hogyan lehet lefixálni egy szexet, ha még nem is találkoztatok? Ismersz egy olyan fogalmat, hogy kémia? Már ha érted...

Szerintem nem vagy egyenes a másik pasival, nem érdemli meg, hogy hülyítve legyen. Mondd el neki, mi az ábra.

2014. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy az :-)
2014. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

szerintem az utcán állók közül nem létezik RRRR...nem igaz már,hogy egy fiú élhet naponta más nővel is,egy nő viszont nem...ugyan már...amíg nem teszed tönkre senkinek a lelkét addig azt csinálsz szabadon amit akarsz! Te dolgod nem másé! ;)


25/F

2014. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár azért gerinctelenség, hogy randizgatsz egy sráccal, mellette meg mással kefélsz.
2014. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne felejtsd el letörölni a szád szélét, nehogy tartárnak nézze a keddi srác.
2014. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
nem, csak sűrűn baszott hercegnő
2014. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Évi?
2014. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem kicsit
2014. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy marha vagy, megbeszélni valakivel a szexet úgy, hogy nem is láttad még -.-" jah, és ribizli is vagy.
2014. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell semmit hozzáf*zni.

R+banc :D

2014. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!