Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok az esete akkor...

Ha nem vagyok az esete akkor ez már nem fog változni?

Figyelt kérdés
ha egy fiú azt mondta,hogy nem vagyok az esete akkor ez már igy marad?!:) :(
2014. aug. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ha dögösebb leszel
2014. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajanlhatok egy sorozatot? Nagyon sok batorsagot adna szerintem.:D Egy resz kb. egy ora hossza es van ugy 15resze kb. Na? Pont errol szol az egesz. Feliratos.

Ott tuti talalsz benne valaszt.:)

2014. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fiatal, akkor fog változni, ha idõsebb, akkor nem.
2014. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki tudja... Nem tudhatod mit hoz a jövő, de ha bejön egy másik kapcsolat, akkor ne habozz megszakítani a jelenlegit, mert így elég komolytalan. Kitartást! :)

Ui.: Nekem egy lány mondta ezt egyszer, de azóta is a barátnőm. Rájött, hogy tévedett és nem ismert eléggé.

2014. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ketteske , mi a sorozat címe ?:D
2014. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Indan van fent de csak akkor nezzen bele akarki ha nem zavarjak a "ferdeszemuek".

Playful Kiss.

Vicces sorozat, es a csaj benne eszmeletlenul bena.:'D

De mindent megtesz annak erdekebe hogy a srac aki kimondottan idegesitonek talalja ot, bele szeressen.

2014. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Páromnak én sem voltam az esete (most sem én vagyok az álmai nőjének fizikai megvalósulása), de pár év alatt rájött, hogy intellektuálisan és érzelmileg én vagyok a tökéletes.
2014. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!