Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gyerekesek az ehhez...

Nagyon gyerekesek az ehhez hasonló eszmefuttatásaim?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba, de már több mint egy éve van barátja. Úgy jöttek össze, hogy ráírt a lány, hogy ismerkedne-e vele.

Közben jóba lettem a csajjal, és most azt várom, hogy egyszercsak rámírjon, hogy szakított a barátjával és találkozzunk valamikor. 5 perc alatt ott lennék, akárhol is van, magamhozölelném és megcsókolnám. 20/F


2014. aug. 10. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gyerekes, én is így gondolkodom, aki most tetszik nekem, egy vékony kis homokos 19 éves fiúcskával van együtt, hol ott én szétgyúrtan, de mégis szerényen, mennyivel jobban mutatnék mellette.

22F

2014. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elég valószerűtlen, hogy ez valaha megtörténne

inkább éld az életed és ne azt az üzenetet várd még ki tudja meddig

2014. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nem eszmefuttatás, inkább álmodozás. :D de szerintem nem gyerekes. én is szoktam ilyeneken agyalni.

19F

2014. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki hogy hogy érzel, hogy tudja, viszont ennél többet nem tehetsz. Közéjük állni nincs értelme mert ha jól megvannak akkor úgyse tehetsz semmit hogy ezen változtass. Ha van köztük valami rossz, és esély van a szakításukra attól még nem fog a karjaidba rohanni azonnal, mivel idő kell ahhoz hogy az ember újra készen érezze magát 1 kapcsolathoz, függetlenül attól hogy tudja-e hogy szereted... Annyit tehetsz - ha tényleg fontos számodra a csaj és ki akarsz tartani mellette - hogy megpróbálod kitudakolni hogy milyen a viszonya a pasival, őszintén elmondani h mi a helyzet, és a barátja lenni (mármint, barát barát, nem pasi barát). De ez fájdalmas és szar lesz, és lehet egyszerübb továbblépned, de ez a te döntésed.
2014. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!