Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más lányt is idegesítenek az...

Más lányt is idegesítenek az ehhez hasonló ostoba kérdések vagy amikre nincs válasz?

Figyelt kérdés

Pl. Hogyhogy nincs barátja egy ilyen szép lánynak?

Te is ezen a buszon utazol? xD

Miért nem volt még barátod? (Amíg nem volt, ezt kérdezgették.)

Itt is amiket kitalálnak, hogy csak izmos pasi kell, meg pénzes. "terhes lehetek bugyin keresztül".

Cseng a telefonod? Amikor nyilvánvalóan.

Miért nem szereted a "szőllőt"? - Így írta.


Egyszerűen úgy érzem az emberi ostobaság határtalan... Beáll az agyhalál az ilyen kérdésektől... Meglepő, hogy van aki seggrészegen is mérföldekkel intelligensebb, mint más amikor gondolkodni próbál. Szó nélkül töröltem olyat aki írni sem tud helyesen... "nállam" "komojan" -.-'

Megmondom őszintén ami pl. a történelmet illeti vagy földrajzot ott nekem is vannak hiányosságaim, de eszembe nem jutna ostoba kérdéseket feltenni és legalább írni tudok. Már az is nagy szó ha valaki tudja hogy néz ki egy könyv, tud mondatot értelmezni, fogalmazni, szavak jelentésével tisztában van, képes gondolkodni...


2014. jún. 11. 20:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy leszarom, hogy szereted-e a szőlőt.
2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért a vesszők elhelyezésével még neked is akadnak gondjaid.
2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

"Hogyhogy nincs barátja egy ilyen szép lánynak?"

"Miért nem volt még barátod?"


GYŰLÖLÖM ezeket a kérdéseket...

2014. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 LePeDő ***** válasza:
100%
Az engem is zavar, ha valaki nem tud helyesen írni, de egy-két hiba belefér. Az idióta kérdéseket meg ismerkedéskor, első pár találkozón elnézem, hiszen nyilvánvalóan izgul meg ő sem tudja mit kellene mondani... De ha ez egy állandó, általános dolog a srácnál, akkor engem is elkezd idegesíteni.
2014. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
engem is ki tudnak akasztani, de már átsiklom felettük.
2014. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
És azt, h bírjátok: Szia! Ronda vagyok kicsi a farkam, de legalább szegény?:D
2014. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6,ze sztem a hülyekérdés kategória
2014. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 FIVESTAR ***** válasza:

Ha már itt tartunk

komolyan*

2014. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ahova szerettem volna oda tettem vesszőt. Örülök, hogy más is hasonlóan gondolja, de mégis annyi ember megkérdezi ugyanazokat... Kiábrándító.
2014. jún. 11. 21:13
 10/23 anonim ***** válasza:

Én amit még utálok "mi a véleményed rólam?" "Szimpatikus vagyok?" "Hiányzol, én is neked?"

"Jól érzed magad velem?"

Ezek olyan dolgok, amiket szerintem nem szabad megkérdezni, a viselkedésből úgyis megvan a válasz.

Ez olyan mintha szex után megkérdezné vki "na? Jó vagyok az ágyágyban?

2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!