Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kellek neki, vagy...

Szerintetek kellek neki, vagy mit szeretne tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés

olvassátok el légyszi fontos nagyon !! :) Bp-lakom és van az egyik barátomnak 1 lánytestvére aki 2 évvel idősebb nálam. Fb-n kezdtünk el beszélgetni mindig vissza is írt és ha nem írtam neki vagy 1-2 napja akkor írt ő.. Ezzel a barátommal mentünk egyik nap egy buliba és ott kicsit kezdtünk összebarátkozni ezzel a lánnyal ... Elhülyültünk szórakoztunk elég jól éreztük magunkat megittunk vagy 2 sört is... Egyszer mikor kettesben maradtunk akkor odajön egyik haverom és megkérdezi hogy együtt vagyunk e ? én mondanám hogy á nem csak barátook vagyunk de a lány rávágja hogy "még nem" .. meg néha nagyon feltűnt ahogy nézett rám meg ahogy bánott velem.. Ezután is írtam még neki fb-n nagyon jól elvoltunk..Aztán gondoltam, megnézem hogy ír e ha én nem írok.. És most már ő sem ír ...szerintetek mi történhetett ? Félreértem a jeleket ?

a lány 22 én 20F



2014. aug. 10. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lépned kellene és elhívni valahová.
2014. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj neki aztán majd kiderül , miért mindig Ő írjon? De abból amit leírtál járna veled szentem
2014. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csaj nem fogja magát kéretni sokáig. Mivel Te nem írtál, úgy gondolta hogy már nem lehet érdekes számodra, és szerintem keresett magának érdeklődőbb pasit.
2014. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha akarsz tőle valamit akkor haladj, nem fog sokáig várni rád
2014. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 sör kemény vagy! Fogy az időd lépjél!
2014. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, kellesz neki, de ettől egyértelműbb jeleket ne várj egy lánytól. Nem neki kell megfűznie téged, hanem neked őt. Ha nem hajtasz rá, akkor az azt jelenti az ő számára, hogy vagy nem érdekled őt, vagy túl gyáva vagy, egyik esetben sem fog rád várni.
2014. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hivd el magatokhoz amikor csak ti vagytok ... Kérdezd meg h i van ...Amit ondd az van...Én is így pasiztam be... ;) 17/l
2014. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek most nagyon feldobtatok ezekkel a válaszokkal.. Mármint a félreértés elkerülése végett ez az írás dolog.. Én ráírtam és írtam neki mindig egyszer nem írtam vagy 5 nap után és akkor ő írt.. utána én mindig írtam neki és kíváncsi voltam hogy érdeklem e és megvárom hogy írjon de azóta nem irt.. Meg azt hogy "még nem " viccből mondta szerintem habár nagyapám szerint minden viccnek fele igaz..
2014. aug. 10. 14:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Szoktam hívni de mindig azt mondja majd meglátjuk.. meg kifogásokat keres hogy nincs pénze meg ilyesmi .. bár erre mondtam neki hogy ne törődj semmivel én megoldok mindent csak magadat hozzad.. ( kicsit szebben mondtam neki de ez volt a lényeg ) MEGY A HASZNOS MINDENKINEK KÖSZI
2014. aug. 10. 14:34
 10/11 A kérdező kommentje:
harmadik találkozonak szerintetek egy hullocsillag nézés. együtt az erös/sok/korai lenne ??
2014. aug. 11. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!