Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki segíteni? Nincs itt...

Valaki segíteni? Nincs itt már remény? Vajon mi jártam az ő fejében? 21L

Figyelt kérdés

Én (21L), megismerkedtem egy fiúval (23F). Az elején minden remekül ment, minden alkalmat megragadott, hogy valahogy a közelembe férkőzzön. Fura is, hogy mennyire barátságos. Egy nagyon jó kapcsolat alakult ki közöttünk, ami mára megkopott…?

Egy ideig nem is beszéltünk, nem tudom miért, csak azt, hogy sokat dolgozik.

Na de aztán találkoztunk…(üziben elküldöm a többit annak, akit érdekel és kész segítene)



2014. aug. 10. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elküldted már valakinek is a sztorit?
2014. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lángésznek Te vagy mondható, Kérdező! Amit írtál, az még mindig általános, és gyakran előforduló dolog és kérdés! Biztosan pont az a fiú is ezekben a percekben ezt olvassa, és pont kiszűri a sok másik hasonló kérdés közül, nameg még rá is jön, hogy pont ezt Te írtad ki, és nem a többi ehhez hasonlót... Az eszed egyenértékű 2 tányér babfőzelékével. Egy féleszű nő a sok közül...
2014. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Abból, hogy konkrét véleményt nyilvánítasz egy olyan emberről, akik nem ismersz, lejön hogy az intelligenciát a béke segge alatt sincs, de te erre még büszke is vagy. :D


Azt csinálok, mait akarom, azt írok ki, amit akarok. Jól figyelj: SEMMI KÖZÖD HOZZÁ. Érted? Vagy mutogassam is el? :D

2014. aug. 10. 11:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha másban nem is, de egyben igazad van, Kérdező: "Azt csinálok, mait akarom, azt írok ki, amit akarok."


Viszont elfelejtettél valamit: Én is azt írok, amit akarok, és azt csinálok, amit akarok. Hoppááá! Nagy dilemma, mi? Jóóó! Evvel én nem élek vissza úgy, amint Te, viszont attól még a véleményem leírom rólad - mert megtehetem. Nem ismerlek, és nagyon nem is akarlak, de amit megismertem belőled, azt leírtam. Te viszont annyit tudsz rólam, hogy undok vagyok... De én tisztában vagyok evvel, és magammal, viszont ahogy látom, te egyáltalán nem :)


"Abból, hogy konkrét véleményt nyilvánítasz egy olyan emberről, akik nem ismersz, lejön hogy az intelligenciát a béke segge alatt sincs, de te erre még büszke is vagy. :D"


Nem tudsz reagálni arra, amit a hülyeségeidre írtam, így inkább írsz egy klisés sort, és ennyi, nem több!


Jah, és ha megkérhetnélek, mutogasd már el... :)

2014. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!