Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy beszélgetek...

Miért van az hogy beszélgetek a csajokkal és ma véleményük az hogy jó fej kedves stb? de én nem csak ezeket várnám hanem hogy közelebb kerüljek randizzak vele mit csináljak? Hogy ne csak jó fej legyek számára hanem több?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a.tested
2014. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy beszélsz velük? Neten vagy face to face?
2014. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neten... Akkor mond h szeretnél vele találkozni... Ne azt h randit, mert ha gázul nézel ki akk esélytelen a randi... Ha már találkoztok sétáljatok... Egyetek egy fagyit, vidd el kajálni és adja magát, ha felforr a levegő köztetek akkor győztél...
2014. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz ha ki bírnám cserélni :D face is és személyesen is csak hát nem tudom mikor el hívnám talira őket akkor jönnek majd máskor le mondják de el mehetek hozzájuk nem pedig a meg beszélt helyen lennénk
2014. aug. 9. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt hiszik az elején hogy barátkozni akarsz, máshogy beszélj velük
2014. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen is nem is mert először össze kell vele barátkozni hogy el hívhassam találkozni
2014. aug. 10. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Megértem a gondod, velem legalább randiznak, de nem jön össze sajnos :/


Nem is tudom mit javasoljak.. . Talán elmondom a "taktikám...:

1. Szólítsd le

2. Nevettesd meg

3. Hívd el valahova

4. Kérd el a számát, ha megadta akkor valami indokkal tűnj el, de légy kedves. A legfontosabb, hogy a találkát aznapra beszéld le, akkor nem lesz ideje lemondani, megelgondolkozni rajta milyen gázul nézel ki.

5. Találkozzatok innentől nekem is kéne sablon xd

Sok sikert ;) én is gázul nézek ki de legalább randizgatok, de állt nem csak 1x találkozunk... Van hogy nekem nem jön be a viselkedése van hogy ők nem akarnak... Ez benne van :) remélem tudtam segíteni

2014. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) minden bizonnyal!
2014. aug. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!