Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kíváncsi lennék hogy a "normál...

Kíváncsi lennék hogy a "normális" pasik hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
A "normális alatt azt értem hogy nem megcsalós típus beéri eggyel akivel van és törődik is vele...dolgozik, kultúrált nem egy bunkó stb...
2014. aug. 8. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha te is ferfi vagy akkor irj ram.:*

cuki, szoke, vekony passziv srac vagyok.

es hianyzik nekem is egy komoly kapcsi.

2014. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy odáig jutottunk, normális pasi kritérium legfőbb szempontja a hűségesség. Az még szomorúbb, hogy 27 évesen unalmas embernek számítok, csak mert nem járok el bulizni, iszogatni esténként, nem cigiztem, drogoztam és nem rúgtam be soha. Ráadásul szinte senkit sem érdekel már, ha egy könyv van a kezemben tablet helyett. Akit pedig érdekelne, őt már tucatszor átvágták férfitársaim, így ha velem randira is jönnek, azon törik a fejüket, vajon megbízhatnak-e bennem, vagy én is meg fogom keseríteni az életüket. Jellemző, hogy akivel múltkor randizni voltam, őt a volt barátja többször is megütötte, mégis 4 évig kitartott mellette. Miről beszélünk így? Mindenkinek saját maga érdeke, hogy határozott legyen és ha rossz egy kapcsolat, vágja ki az illetőt azonnal. Csak így fog változni valami is a jelenlegi helyzetben, ami tényleg elszomorító, mert nagyon felszínesek az emberek. De amíg egy lány úgy is rajong egy srácért, hogy az semmibe veszi, mocskosul beszél vele és nem számít mennyi fájdalmat okoz neki, addig ezt ki is fogják használni a férfiak.

Tisztelet a kivételnek.

2014. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ismerj meg és döntsd el hogy az ideálodhoz normális vagyok e!
2014. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mióta kellenek ilyen férfiak a nőknek? Nekwr nem úgy túnt, hogy van erre kereslet.
2014. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A normális pasik nem lúzer egyedülállók! És főleg nem keresnek olyan csajt, aki a kutyának sem kell!
2014. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A normális pasik nem ugranak bele még aznap egy másik kapcsolatba, hanem helyreteszik magukban a történteket, kicsit gyötrik magukat hol hibáztak és ezért egy ideig egyedülállóak.

De ha Neked az a normális, hogy reggel még a volt nőddel ébredsz, este meg már másiknak csapod a szelet, csak gratulálni tudod, igazán mély érzelmekkel rendelkezhetsz.

2014. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!