Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen szinte az összes...

Miért ilyen szinte az összes pasi vagy esetleg bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés

26 éves csinosnak mondott nő vagyok eddig 32 férfival ismerkedtem, próbálkoztam és mind sikertelenül.

Nagyon sokszor ismerkedtem aztán hirtelen eltűnt, volt amikor az első szex után tűnt el. Volt akivel elkezdődött a kapcsolat, aztán megcsalt vagy elhagyott.

Bennem van a hiba vagy a pasikban? Nagyon el vagyok keseredve, hogy nincs egy normális pasi sem.


2014. aug. 8. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy az a baj,hogy számolod őket? Nyilvántartás is van? :D
2014. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32?Na itt a hiba!Magának semmi se jó!
2014. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hát lehet féltékenyek voltak egymásra.
2014. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32-vel? :O Akkor van tapasztalatod… Én csak eggyel "próbálkoztam", szerelmes voltam belé, jó embernek hittem, de kiderült, hogy egy féreg. Biztos van kedves, rendes, őszinte férfi is, csak sokkal kevesebb, mint féreg típusú.
2014. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt imádom, akkor az itteni pasik beállítják hogy ők milyen rendesek, de mondani könnyű.....................
2014. aug. 8. 16:39
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

"Azt imádom, akkor az itteni pasik beállítják hogy ők milyen rendesek, de mondani könnyű......"


Azt is könnyű mondani a nőknek, hogy nem a külső számít nekik, de gyakorlatban soha nem ez alapján éltek, mindig csak a macsó kell nektek!

2014. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A külső nyilván számít, de ha egy pasi beképzelt bunkó, akkor hiába jóképű!
2014. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező... Én nem az alapján állítom be magam rendesnek, hogy most itt vagyok válassz engem, kösz én nem akarok a 33. lenni...

Én az alapján mondtam, hogy hogy viselkedek egy kapcsolatban, és ezzel bizonyítom, hogy nem minden pasi olyan amilyennek ön gondolja.

2014. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!