Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor azt mondjátok valakinek...

Amikor azt mondjátok valakinek nem értek rá találkozni mert sok a dolgotok, az csak kifogás és le akarjátok rázni?

Figyelt kérdés

Nem innen gondolom, hanem az élőbeli ismerősökkel iskolából pl. meg ilyesmi, ha nem egy szorosabb kapcsolatról van szó.

Ez a sok dolgom van, nem érek rá ilyesmire, ez csak egy kifogás? Mert mindenki ezzel jön nekem, és én ezt már valahogy nem tudom elhinni hogy mindenki egész nyáron ilyen elfoglalt. Főleg nem egy 14 éves.

18/F


2014. aug. 8. 09:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem szerelem-szex dologról van szó, csak ebben a témakörben válaszolnak a legtöbben.
2014. aug. 8. 09:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én akkor mondom, amikor tényleg sok a dolgom és nem érek rá :D
2014. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Is-is.
2014. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tapasztalom, hogy sok esetben kifogás csak.

Persze nekem is vannak plyan heteim amikor tényleg nem nagyon van időm másra, de ez elég ritka. Mindenki maga osztja be az idejét, szóval de, az!

2014. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!