Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy minél több...

Mit tegyek, hogy minél több nőnek bejöjjek?

Figyelt kérdés

Arcomat múltkor 10 ember pontozta itt, és 5 db 7 pontosat, illetve 3 db 8 pontosat kaptam, a többi pedig 5 és 6 pont volt. Szóval az szerintem és ezek szerint mások szerint sem gázos.


185 centi magas vagyok, és 72 kg. Egyetemista vagyok mérnök szakon, és még egy évig gyakornoki állás a bevételem, ami attól függően, hogy mennyit dolgozok, havi 60-100 ezer közötti bevételt jelent.


Júniusban kezdtem el edzeni, hogy izom miatt a lehető legtöbb nőnek bejöjjek, ami jól is halad, ugyanis nagyon gizdán kezdtem (64 kg), de még valami hiányzik.


Mi kell a mai csajoknak, amire beindulnak?


23/F


2014. aug. 7. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kuld el privibe a kepet pls,es akkor elmondom;)


28/L

2014. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es:


Igen, heti 3 nappal kb. 60 ezret keresek, ledolgozott órától függően. Most júliusban 101 ezret kerestem heti 5 nappal. Mégis mennyit kéne keresnem egyetemistaként? Havi 300 ezret? Mondjuk te lehet az a fajta vagy, aki alá 18 évesen betolták a BMW-t, és 3 naponta megtömik a zsebedet pár Deák Ferenccel. Az állást is én értem el, hogy ott dolgozhatok, nem pedig apuci betolt, mert van ismerős, mint sok velem egykorút. Úgyhogy erre én igen is büszke vagyok.

2014. aug. 7. 23:18
 13/17 Ramcsiii ***** válasza:

Amit a 8-as irt az majdnem igaz,bár számomra a hirnév nem sokat visz.

Ha nem is tökéletes az alakod vagy az arcod szépsége egy lánynak,ha egy kicsit is megtetszel neki külsőleg akkor már könnyebb dolgod van..


Legyél kedves,normális,jó humorú,legyen egy csipet fantáziád,egy kis gyerekes viselkedés,tudj mosolyogni,beszélgetni több mindenről,ne legyél beszari :D

Se hűtlen ne legyél,és ne akarj minden lánynak tetszeni..annak akarj aki neked is bejön,aztán nagyon elszalad veled a ló önbizalom terén..


Szóval a külső ami megfog,belső ami megtart,lényegében.

2014. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor minek feszengesz itt,hogy itt ajnározzanak?

3 kilot keresek,soha senki sem segített...gondoltad volna?

Kb. olyan vagy gyerek,mint a sok kis p1csa,akik akkor érzik,hogy élnek,ha a sok kis veréb vonaglik érte.Ha másoknak akarsz megfelelni,az a te bajod...meg az is ha húgy4gyú vagy...kövesd a buz1kat,ha elsőre nem fogtad fel!Na,szevasz...

2014. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne tegyél fel hülye kérdéseket!!!
2014. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es 3 kilóra vered a melled? Annyira nem sok az, hogy ennyire büszke és bunkó legyél.
2014. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mit ugatsz?

Neked a Ennyi sincs!, b Még több van,és akkor ki olt kit??

De az olyan kis pitsa mint,te is ez biztos jobban tudja...

Teszitek az agyatok,csak mind másokon élősködtök...

Ha megmondod a valót,akkor leugat a sok kis csira...de engem nem ba52ol fel...

2014. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!