Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem úgy, még ezek...

Miért érzem úgy, még ezek ellenére is, hogy nem kellek a lánynak, hogy kevés vagyok neki?

Figyelt kérdés
Már háromszor taliztunk, az utolsón már csók is volt meg úgy összebújva voltunk, mint egy pár, mégis úgy érzem nem vagyok elég jó neki, meg biztos más fiúkkal is kavar, míg nem vagyok vele. Szóval már a féltékenység is előjött belőlem. De ő kérdezte még tőlem, hogy szeretem-e, fura mód. Valamiért úgy érzem nem kellek én neki igazából, meg talán már most is más fiúval kavar, míg nem vagyok vele. Amúgy tudni kell, hogy ő sem egy hű, de szép lány, arcra, akárcsak én sem. Testével nincs gond lényegében, én is vékony vagyok meg ő is, csak a fejünk az tényleg nem az az álom, ezt még ismerkedésünk elején meg is dumáltunk. Ő is rondának tartja magát és én is magamat. De nála nem tudom, hogy ez mennyire igaz, mert én tudom, hogy a lányok rondának tartanak, de mivel ő lány, nyílván bármelyik fiút megkaphatja, tudom, hogy sok fiú bármit megtenne a punciért és ilyenkor az arc se számít nekik. Szóval most felejtsem el a lányt, mert úgyse lehet ebből semmi vagy hívjam el egy újabb talira? Szerintetek van esélyem nála vagy csak addig kellek neki, míg nem fog ki egy helyes fiút, és válhat le engem a ronda srácot?

2014. aug. 7. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ha egy ronda srác rombolná az illúziómat azzal, hogy mindig rondának mondja magát, ugyanis mindig abban a tudatban kellene lennem, hogy olyan fiúval járok, akinek semmi önbizalma sincs.
2014. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az ismerkedés elején mondtam el, mikor képet kért, hogy ronda vagyok, amúgy egyáltalán nem szoktam mondani meg hangoztatni azóta sem.
2014. aug. 7. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az arcodon kívül van más tulajdonságod is, nem?
2014. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Csak gondolom azon egy tulajdonsága miatt az embereket nem is érdekli a többi...

2014. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosan, ahogy 4-es válaszoló írta, eddig így jártam, hogy meglátták a képem vagy élőben ismerkedtem akkor is külső alapján rögtön lekoptattak a lányok.
2014. aug. 7. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!


Kérdező!


Ők nem tudják, hogy ez milyen érzés. Mondjuk ő még a jobbik eset, mert nem kezdett el mocskolódni! Amúgy anno én is ezt éreztem, mint Te. És az én barátnőm csinos volt... Hmmm... A lényeg, hogy most esélyed van a belsőd megmutatására. Ha ez jól fog menni, magadhoz láncolhatod! :)

2014. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!