Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akarnak ismerkedni...

Miért nem akarnak ismerkedni velem a lányok neten, ha megírom előre, hogy ronda fiú vagyok és nekem nem a külső a lényeg, hanem a lányok jelleme, hogy jól érezzem magam velük?

Figyelt kérdés
Most minek tagadni, ha ronda vagyok ez tény. Nekem se számít cserébe a külső csak annyiban, hogyha már sovány srác vagyok a lány se legyen kövér, de ez szerintem nem nagy elvárás külsőre. A belső úgyis fontosabb.
2014. aug. 7. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Magabiztos akarj lenni ne szép. Ez a titok. Ha minden másodpercben arra görcsölsz rá ,hogy rusnya vagy már el is b**sztad a dolgot...
2014. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén... Te ismerkednél olyan lánnyal, aki előrebocsájtja, hogy ronda és tele van mindenféle hibával? Ugye hogy nem. Ha el akarod magad adni, akkor a pozitív és jó tulajdonságoknak kell dominálnia egy ismerkedésnél. A negatív dolgok úgyis ráérnek később...
2014. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már a legelején sajnáltatod magadat?? Ez új. A többi csak 5-6 mondat után kezdi el... de tökmindegy, mert ígyis úgyis marhaidegesítő mikor csak azt hallom tőle, hogy ronda és őt senki se szereti.................
2014. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jázi :) ***** válasza:

Pont azért mert előre megírod! Ezzel a rinyálós fajtának tűnsz és ez nem szimpatikus.

Nem kell egyből ezzel kezdeni. Később elmondhatod,hogy te rondának látod magad de lehet addigra felkeltetted az érdeklődését annyira,hogy ad esélyt!

2014. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De félreértitek. Nem rinyálásból írom le, hanem, hogy elkerüljem és kiszűrjem a felszínes, lelketlen lányokat.
2014. aug. 7. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen érződik azon amiket írsz, hogy önbizalomhiányod van és talán még depressziód is. Tegyél magadban rendet és utána ismerkedj inkább; mert ha mégis ilyen állapotban összejönne valaki, akkor még mélyebbre kerülnél... hidd el.
2014. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenkit elkerülsz.
2014. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Merrefele laksz?:) 19/L
2014. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!