Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők tényleg túl gondolják a...

A nők tényleg túl gondolják a dolgokat?

Figyelt kérdés
De még az ismerkedés elején, amikor csak párszor találkoztatok , és ha tudod ,h bulizni megy akkor tuti csajozik ,vagy ha nem tudod elérni ,akkor biztos más nővel van ? Ha igen ,akkor van rá okuk?,tudom változó ,de van bármi tapasztalatok ,ezzel kapcsolatban?
2014. aug. 7. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem vagyok ez a túl agyalós, féltékeny típusú nő.
2014. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Én csak meg akartam fektetni a csajt, erre ő azt hallucinálta, hogy érzek iránta valamit.


20/F

2014. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, de a férfiak ugyanúgy túlagyalják, csak a nemi szerepek miatt más helyzetben van a férfi és a nő.
2014. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az tök jó , és azt h csinálod ? :) Mármint gondolom lefoglalod magad,nem?
2014. aug. 7. 01:25
 5/9 A kérdező kommentje:
3. azt h értetted ?
2014. aug. 7. 01:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem gondoltam így túl semmit sosem, maximum néha aggódtam találkozók után eleinte, hogy mi van, a nem voltam elég érdekes, szórakoztató, de ilyesmik nem jutottak eszembe, hogy most biztos ezt vagy azt csinál a másik. Mondjuk nem is járt sosem bulizni a barátom szóval ilyesmiken nem is tudtam volna gondolkodni. De ugyanezeken a fenti dolgokon a barátom is aggódott, szóval ebben nem volt különbség.
2014. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nők szélsőségesek: vagy túlgondolják, vagy nem is gondolkodnak :-P ... Viszont nekünk férfiaknak általában egyik szélsőség sem szokott jól elsülni :-(
2014. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én épp ellenkezőleg, sosem gondolok bele eléggé, letudom azzal, hogy valami logikus vagy nem és kész, erre jönnek az sértődések a pasik részéről, hogy én nem foglalkozom velük. Amúgy amit leírtál az nem túlgondolás csak szimpla féltékenység.
2014. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyen ha valaki túl gondolja?
2014. aug. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!