Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg kérdés! Szerintetek...

Meleg kérdés! Szerintetek rossz, ha egy 17 eves egy 15-16 evessel kezd el ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem...
2014. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Es szerintetek az meleg lehet aki allandoan ikyen homokos viccekkel hulyul, cseteles kozben, ugy ertem mondjuk hogy egyszer beszeltunk, es kerdeztem mekkora mondja 174 en erre en kisebb vagyok, erre ő, akkor te vagy a lany en meg a fiu mehet a gay szex,
2014. aug. 6. 14:03
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg meg volt mas is, egyszer sokaig nem valaszoltam neki erre fogja azt irja hogy szeretlek, persze xD-et ir, de akkor is fura, meg kerdezem tole mit gondol rolam, es mond valami perverzs szexualis dolgot :D
2014. aug. 6. 14:06
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit éretlen még, sőt nagyon és nem is tudja pontosan miről ír. Lehet ogy mostanság hallott erről vagy csak szimplán foglalkoztatja ez a dolog, ahogy engem is.
2014. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet, csak az a baj, hogy tetszik, elhivtam moziba is ha elengedik a szulei akk megyunk, en is csak kezdo vagyok, meg mindenhogyan szuz vagyok ;) szal
2014. aug. 6. 14:20
 6/16 A kérdező kommentje:

Most az volt kerdezem tole hogy tebyleg nem szeretsz, mondja tenyleg, imadlak persze xDDDD-et is ir, aztan mondom neki jaj de cuki vagy, :DD aztan mondom de tenyleg az vagy :D erre megkerdezi "b*zi

vagy? XDDDDD" valaszor erre az hogy csak neked :D megkerdeztem.utana hogy te? Mondja dehogy. Sok xD-vel :) szoval nem tom :)) :(

2014. aug. 6. 19:53
 7/16 anonim ***** válasza:
meleg avgyk de ennel meg az is jobb amikor egy hetero csaj veled flortolget es tudja h meleg vagy.... es kiderul h szereles beled.
2014. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

elozo vagyok. nem az szamit h hany eves hanem h mennyi az iq szintje


14/F m.

2014. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezzel nem jutottam elorebb :D
2014. aug. 6. 20:00
 10/16 A kérdező kommentje:
Hat igen pontosan, csak azert irtam kort mert mas kerdeseknel szologattak be masoknak hogy fiatal hozzad kereess korodbelit
2014. aug. 6. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!