Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek túl hamar akartam...

Szerintetek túl hamar akartam a szexet? Ezzel ronthattam el?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel lassan 1 éve jóban vagyok, de sosem volt semmi.

Aztán valamelyik nap nálam volt. Volt bennünk némi pia, elkezdtünk romantikázni és megtörtént a csók is. Én nagyon beindultam, és szerettem volna tovább menni. Egyébként barátnőnek szeretném nem csak egy kis kalandnak, de ott nem bírtam magammal. Ő viszont ezt nem akarta és inkább haza ment. Itt kattog az agyam, hogy vajon én rontottam e el egy jónak ígérkező estét? Gondoltam 1 év barátság után már van annyi bizalma, hogy arra is sor kerüljön. Vagy lehet eleve nem is akart semmi és csak szórakozott egy fiú barátjával?

Mit gondoltok ?


2014. aug. 4. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
miért gondolod azt te értelmiségi győzike, hogy a barátságnak fiú és lány között tartalmaznia kell a szexet kötelezően?
2014. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet ez is az is.

De én pl. utálom ha valaki már az első alkalommal rám mászik.

Egy ilyen helyzetben, csók meg egy kis ez az belefér. szex max a második alkalommal. Legalább is én így vagyok vele.

2014. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát mert ha már a csók megtörtént...többet is beleláttam.
2014. aug. 4. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán még menthető. Az esetre hivatkozva kérj tőle bocsánatot.
2014. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég sok oka lehet, de nem hiszem, hogy szórakozásból csinálta volna, mert a szex nagyobb "szórakozás".:-D

Lehet, hogy többet érez irántad, de a kapcsolatot nem szexszel szeretné kezdeni. De az is előfordulhat, hogy nem akarja tönkretenni a barátságotokat ezzel. Barátok általában nem szeretkeznek, így ez a mondat " Gondoltam 1 év barátság után már van annyi bizalma, hogy arra is sor kerüljön." elég furán hangzott.

2014. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és m iből gondoltad hogy megrakhatod? csak azért mert páwa hajad van?
2014. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi a hogy miből? Elkezdtünk smárolni NÁLAM. Ő is akarta. Tényleg nagy állatság ebből arra következtetni, hogy több minden is történhet?
2014. aug. 5. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
azért a smár nem szex....
2014. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondom egy bocsánatkéréssel esetleg még menthető lenne. Végül is te kezdtél el nyomulni. Ha smárolásban benne volt, szerintem lehetnek feléd pozitív érzelmek is.
2014. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!