Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogyha a férfiak...

Miért van az, hogyha a férfiak látnak egy csinos, szép lányt, nem is akarják megismerni, lemondanak róla azzal a szöveggel, hgoy tuti van barátja?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mert már elegünk van a kudarcokból, a pofátlan, arcbaröhögős lerázásokból. Inkább kitaláljuk előre, hogy miért nem kell odamenni, és megnyugszunk. Nem érezzük azt, hogy "de ennél lett volna esély". Önámítás, de ez van, boldog vakság.
2014. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerida ***** válasza:
100%

Mert abból indulnak ki, hogy a lány bárkit megkaphat, mert szép, akkor miért pont őket választaná?


Én amúgy valahol megértem az ilyen férfiakat... én sem vagyok álomnő és én is sokkal nagyobb eséllyel találok párt a saját kategóriámban.

2014. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszú a sor és nem akarnak a végére állni
2014. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Amíg nincs az ujján gyűrű, addig ilyet nem feltételezünk :)
2014. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha meglátok egy csinos, szép lányt, és az öntelltség helyett az intelligencia süt róla, és még mosolyog is mellé, mindig leszólítom. Más kérdés, hogy ez nagyon ritka :D
2014. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!