Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, összejönnétek egy olyan...

Fiúk, összejönnétek egy olyan lánnyal aki nagyon alulértékeli magát, önnbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
vagy ha már jártok vele, akkor rontana a kapcsolaton?

2014. aug. 3. 20:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#20 jézusom,dehogy ! :D
2014. aug. 3. 20:56
 22/30 A kérdező kommentje:
#5 persze :))
2014. aug. 3. 21:06
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiány nagyon veszélyes. Ha az ember alulértékeli magát, akkor hajlamos bedölni mások csábításának, akik ezt az önbizalomhiányt csillapítják. A legnagyobb r"banc ismerőseim mind önbizalomhiányosak voltak. Én nagy lecke árán tanultam ezt meg.
2014. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ja de most ki lehet nevelni belőle csak olyan ember kell valaki mellé :D csak hát önbizalomhiányosan, rossz kinézettel olyat nem nagyon szedsz össze
2014. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
#17 az onbizalom hiany nem mindig parosul a csunyasaggal :)
2014. aug. 3. 21:14
 26/30 A kérdező kommentje:
bocs nem #17, hanem #24
2014. aug. 3. 21:15
 27/30 anonim ***** válasza:
44%
Ha te saját magadat nem szereted, akkor más hogy szeressen? Mit vársz, hogy egy idegen odalép hozzád és azt mondja gyönyörű és csinos vagy, mindig ilyen lányra vágytam..:):) Én sem vagyok topmodell, de büszkeségem önbecsülésem van! Nem sír a szám, vagy ha nagyon akarok akkor változtatok a dolgokon, vagy lesz@rom...és lám boldog vagyok...saját magamat tartom olyan embernek, aki megérdemli hogy jó napjai legyenek :) és teszek is érte! ÉN, saját magamért..
2014. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen. Hasonló cipőben vagyok én is, de egy kapcsolatban a felek közül az egyik akkor is dominánsabbá válna, ha mindketten ilyen típusú ember lenne. Ez pedig azt eredményezné, hogy egy idő után a másiknak is egyre jobban megjönne az önbizalma, tehát segítenék egymást egy jobb irányba.
2014. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#27 kar hogy semmit nem tudsz a napjaimrol.. en is teszek erte, rv eleje ota megkemenyebben, azota kapom a dicserest hogy mennyit valtoztam, de feleslegesen....
2014. aug. 3. 21:22
 30/30 anonim ***** válasza:
De akkor neked komolyabb gondjaid vannak. Kapod a dícséretet és ez sem elég? És egyáltalán miért azt hangsúlyoztad ki, hogy mások dícséretét? Szerintem azt gondold végig, hogy mit kellene ahhoz csinálnod, hogy Te magad azt érzed 'igen! ezt most szuperül csináltam, elégedett vagyok'
2014. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!