Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, összejönnétek egy olyan...

Fiúk, összejönnétek egy olyan lánnyal aki nagyon alulértékeli magát, önnbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
vagy ha már jártok vele, akkor rontana a kapcsolaton?

2014. aug. 3. 20:32
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
az önbizalomhiány természetesen a külső miattt fakad, nem tudom egyszerűen eldogadni magam sehogyan
2014. aug. 3. 20:40
 12/30 anonim ***** válasza:
Ja, ha meg nem nézki jól akkor az megint más.
2014. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem szűz az illető akit te alulértékeltnek nevezel
2014. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#2 #10 ez nem abban nyilvanul meg hogy a nap 24 orajaban sorolom mivel nem vagyok megelegedve, ezt meg a kis ribikkkel tevesztitek ossze akik azert mondjak hogy sajnaltassak magukat, es aztan agyonra dicserjetek oket
2014. aug. 3. 20:44
 15/30 anonim ***** válasza:
24%
Kis ribikkel sincs semmit gond, legalább adnak magukra,
2014. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy en nem?:D ember gondolkozz mar, nem fogod fel amit irok?
2014. aug. 3. 20:47
 17/30 anonim ***** válasza:
De most mit hisztizel? mondtam, hogy te nem?
2014. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
ez kozel se volt hiszti :)
2014. aug. 3. 20:50
 19/30 anonim ***** válasza:
De most véleményt kérdezel azt én vagyok a szemétláda a végén
2014. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: nem. Ha ő nem fogadja el önmagát, akkor más hogyan fogadja el őt? Másrészt meg egy idő után még a legempatikusabb embert is lefárasztja, ha még azért is küzdenie kell, hogy a lány normálisan értékelje önmagát, és akármit tesz/mond, a lány úgyse hisz neki, csak jön a berögzült szöveggel és a negatív hozzáállással, ami rohadtul tudja taszítani a másikat. Adtam volna esélyt ilyen lányoknak akár még a kapcsolatra is, de hiába próbáltam velük hónapokon keresztül ismerkedni, mindig leráztak. És így rájöttem, hogy tök fölöslegesen ment el egy csomó időm és energiám. Úgyhogy talán sokan megköveznek majd ezért, és le fognak pontozni, de inkább egészséges lelkületű embert szeretnék magam mellé. Vagy minimum olyat, aki VALÓBAN tesz is önmagáért valamit, nem csak a csodát várja. Nem azt mondom, hogy te is a sült galambot lesed, mert nem ismerlek, de rengeteg ilyen van, és azt hiszik, hogy a két szép szemükért majd beléjük szeret valaki.
2014. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!