Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok kedves lenni...

Miért nem tudok kedves lenni olyan férfiakkal akik nem érdekelnek? Csak azokkal akitől esetleg valamit akarok. 25 nő vagyok

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 14:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Lehethogy ez nem normális, de én sem tudok :D A fiú barátaimmal, és a barátommal kedves vagyok. Többi fiúval meg bunkó, pedig nem direkt csinálom, egyszerűen nem tudok kedves lenni velük, megjátszani meg nem fogom magam. De az alapból idegesítő számomra, mikor egy pasi nyomul és azzal a tipikus nyálas szöveggel..olyankor automatikus hogy elkezdek bunkózni és le akarom rázni.. szerintem nincs gond ezzel.
2014. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Újabb napi provokatív kérdés.És akitől nem akartok semmit,az haljon meg vagy hogy szeretnéd ezt?Mert akkor bizony sok azt hinnéd,hogy alapvető dolgok nem lennének a segged alá téve manapság,hiszen nagyon sok férfi aki nagyon jó szakember amúgy,kerül arra a sorsra,hogy nem kell a nőknek...

Szóval belegondolhatnál mennyi mindent köszönhetsz igazából az ilyen srácoknak is,még ha nem is a szemed előtt és konkrétan neked csinálták a dolgokat.

Így aztán mondjuk lehetnél kedvesebb is velük,mindenkinek jobb lenne.

2014. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Igen egy férfi vagyok és csak provokálom a népet. Hát ha téged lehet provokálni, akkor igen.
2014. aug. 3. 14:44
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez téged minősít.


Attól, hogy valaki még nem tetszik nekünk, még nem kell vele bunkózni. Intelligencia, ami belőled kimaradt.


Remélem kenzónak igaza van és egy férfi vagy, mert ha nem akkor jó nagy paraszt vagy.

2014. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Ilyen erővel meg gondolj bele, hogy mi mindent csinálnak a nők. Na.
2014. aug. 3. 14:46
 16/37 anonim ***** válasza:
Ne provokáld tovább a jónépet. Menj inkább csicsikálni.
2014. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paraszt. De intelligenciával is rendelkezem. Csak a kedvességet félreértik, a fapofa meg álszent mosoly meg bőven elég. Tudjátok olyan, amikor bemész a boltba vásárolni és a pénzedért örülnek neked.
2014. aug. 3. 14:48
 18/37 anonim ***** válasza:
És akkor te inkább földbetiporsz olyan embereket akik nem érdemlik meg??
2014. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Kedves Kenzo. Ha ilyen provokatív vagyok számodra, miért válaszolsz? Keress egy semleges témát és írj ott.
2014. aug. 3. 14:49
 20/37 A kérdező kommentje:

Miért te mindenkit szeretsz vagy mi?

Mi vagyok én Teréz anyu, hogy mindenkit szeressek?

2014. aug. 3. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!