Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt zárkózott lányok?

Vannak itt zárkózott lányok?

Figyelt kérdés

Kifejtenétek, hogy miért vagytok azok, ha szépen megkérem? Akár ide kommentbe, akár privátba. Csak kíváncsi vagyok hol gyökeredzik a probléma.

Trollokat a délelőtti rendelésaen fogadok csak.



2014. aug. 1. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,
2014. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De szemetek vagytok, szegény gyerek olyan szépen megfogalmazta a kérdést. :D


Én zárkózott és kemény csaj vagyok, van aki szerint túl reális gondolkodású (érzelmi alapú döntéseket szinte soha nem hozok, csak az észérvek tudnak meggyőzni). Nekem volt egy olyan időszak az életemben még 15-16 évesen, amikor úgy minden összejött. Családi gondok, szerelmi csalódás és azután lettem nyitott, csicsergős kislányból zárkózott és csendes típus. Azóta persze valamivel nyitottabb lettem, de olyan "mint előtte" már nem leszek. De őszintén szólva nem is bánom.

2014. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat bocs nem tartozik senkire hogy en miert vagyok olyan amilyen !
2014. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Csak azoknak szeretem magam megmutatni akikben bízhatok, és figyelnek rám. Valahogy így védekezek a lehetséges támadások ellen. Nem hiszem hogy ez probléma lenne. Megválogatom a közeli barátaimat.
2014. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azért letten olyan mert régen súlyproblémám volt és előfordult hogy tettek 1-1 megjegyzést olyanok is akiktől nem vártam.. azóta lefogytam, de zárkózott maradtam! Nem tudom elfogadni a kinézetemet, pedig sokan mondják hogy nincs semmi gond velem.. :)
2014. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyne volnának. Önbizalomhiány.
2014. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!