Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyik haverom össze akar...

Az egyik haverom össze akar hozni egy csajjal, aki elvileg teljesen olyan, mint én. Szerintetek azzal a csajjal több is lehet majd?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk ezt mégis honnan kéne tudnunk?
2014. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Egy pillanat csak előveszem a jósgömbömet.

.

.

.

.

Sajnos csalódás lesz a vége. :(

2014. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vigyázz nehogy töke legyen a menyasszonynak :D amúgy az esély meg van rá :)
2014. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy gondolkodásilag, stílusilag, felfogásilag olyan, mint én. Úgy is mondhatnám, hogy csaj kiadásban én vagyok. És elvileg benne megvannak azok a dolgok, amik nálam "elvárások": nem nagyok, de számomra eléggé fontosak.
2014. júl. 30. 12:29
 5/12 kovpet ***** válasza:
Egy próbát megér, nem? Mit veszíthetsz?
2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen fogok vele találkozni. Csak nem tudom, hogy ha hasonlóak vagyunk, akkor én mennyire fogok neki bejönni.
2014. júl. 30. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha hasonlóak vagytok, akkor annyira, amennyire ő neked. :D
2014. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mindig az a "tokeletes" paros aki mindenben egyet ert. Egy ido utan uncsi. Ha valaki teljesen olyan mint te nem fog tudni ujat mutatni, s az koztudott ha beleszeretsz valakibe, az egyedisegebe szeretsz bele, nem abba a szemelybe, aki pont olyan mint te, mert ez olyan mintha szerelmes lennel magadba. En pl azt keresek egy fiuba, hogy legyen valami uj benne, valami amit meg nem tapasztaltam. Mert volt olyan fium is, aki majdnem megegyezett velem, s ha valamit mondott, unott volt, mert tudom, meet velem is igy van.... remelem erted mit akarok kikobozni...de azontul lehet meg alomszep kapcsolatotok...


De igy hogy te meg nem is ismered, nemboztos hogy pont olyan mint te...szoval azert egy probat meger :)

2014. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak egy részünk hasonlít. Az én másik oldalam a teljes érzelmesség, romantikusság, ilyen szempontból szerintem különbözünk. És nem biztos, hogy mindenben egyet értünk, mert pl.: a jövőképről alkotott véleményem eddig szinte totálisan más, mint az ismerőseimnél.

Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 30. 16:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy alkalmi kapcsolatot akarsz vagy egy hosszútàvu folyamatos tartalmas kiegyensulyozott kapcsolatot? Menjèl el ismerkedni meg aztan beszèlgessèl vele majd kialakul, ha érdekes leszel akkor ugy is Elgin egy masik talkàra aztan majd kialakul valami!ne legyel Durga ne legyel követelözö se hagytad a dolgokat maguktól kialakulni aztan majd meglàtogassad mi lessz..
2014. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!