Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Kép alapján értékelnét...

Tomika2014 kérdése:

LÁNYOK! Kép alapján értékelnétek? Ha lehet a korotokat is írjátok oda.

Figyelt kérdés
[link] Jpg [link] Jpg [link] Jpg
2014. júl. 29. 20:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is a fülbevaló szurja csak a szemem. 16/L
2014. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást. :) Mármint aki helyesbítette a kép link gondját. :) Biztos a rutin meg az évek. Én most kérdeztem először. :)
2014. júl. 29. 20:34
 13/31 anonim válasza:
39%

A hajadat tényleg zselézd normálisabban de egyébként nincs veled semmi probléma :))

A korodat megtudhatjuk?:)

16/L

2014. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
30%

Hát Tomika elég beképzeltnek tűnsz.

Én 1 flegma, beképzelt üres fejet látok.A mostani tinipi.csáknak ez lehet bejön, a kommentek alapján is ez látszik.Szóval nem kell aggódnod.

2014. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
22 vagyok. :) És köszönöm a kritikát. :) Viszont én szeretem a fülbevalót. :) Rég meg van és már hozzám nőt. :) A hajamat meg nem zselézem ... és direkt hordom így. A direkt alatt azt értem, hogy sosem akartam olyan lenni mint a mai tökéletesre fésült, vasalt, vágott hajú srácok. Nekem az túl mű. :) Nem tudom, hogy igazam van e de szerintem még mindig férfiasabb ez mint amit felsoroltam. Kézzel és egy kis wax-al állítom de sose akartam tökéletesre. :)
2014. júl. 29. 20:40
 17/31 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok. Viszont ennyire mélyen ne ítélkezz a semmire. :) Ha ismernél lehet barátok is lehetnénk. :) De ha Te ilyen akarsz lenni. :)
2014. júl. 29. 20:43
 18/31 anonim ***** válasza:
64%

22? Ahhoz képest elég fiatalnak tűnsz. Nem vagyok olyan mint amit itt az egyik kommentelő leírt, de attól még meg tudom állapítani hogy valaki helyes-e vagy nem. Az már más kérdés hogy tetszik-e...

A hajaddal nem a tökéletességre kellene törekedni, hanem hogy ne álljon összevissza, mert nem áll jól.

2014. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
22évesen kicsit öreg vagy az ilyen majomkodáshoz. ez ilyen tini hóbort.
2014. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

#13 vagyok. Akkor pedig ha ez saját stílus, és nem csak egy utánzat akar lenni,ami még fejlődésben van(szóval remélem érted mire gondolok:DD),akkor pedig maximális elismerésem hogy nem vagy egy szokásos pávagyerek.

ÉS aki most beleszólna hogy az előző kommentben pont az ellenkezőjét írtam,annak pedig üzenem hogy az csak azért volt, mert azt hittem hogy a kérdező tényleg a mai "divatra" akar hasonlítani,mivel a stílusáról csak később írt.

2014. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!