Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én átlagos külsejű fiúkkal...

Ha én átlagos külsejű fiúkkal szándékozok ismerkedni és a baráti társaságom 90% is átlagos, akkor az jó jel?

Figyelt kérdés
Tehát az azt jelenti, hogy én is átlagos vagyok, és később is főleg az átlagos fiúknak fogok bejönni? Vagy ez egyszerűen annyit jelent, hogy akikkel én tudok beszélgetni,hülyülni, stb. azok rendszerint átlagos kinézetüek de nem feltétlen nekik jövök be?
2014. júl. 29. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj átlós fiúkklal, azok olyan átlagosak
2014. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xD Hát te nem egy átlagos ember az biztos!
2014. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. A barátság és a párkapcsolat teljesen más. Valakivel nem azért barátkozol ahogy kinéz hanem mert mondjuk közös az érdeklődés jól el tudtok hülyülni. Van úgy hogy valakivel nagyon jóba vagy mint barát de az életbe nem jönnél vele össze mert kinézetre nem jön be. Az hogy a barátaid milyenek külsőre téged egyáltalán nem határoz meg.
2014. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, jó, de most dugunk, vagy nem?
2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Neked tetszen és mindenki más kit érdekel? Neked mi az átlag?
2014. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gyerekek!

Ez ne jelentse már azt, hogy az átlagos külsejűeknek a büdös életbe ne elhessen már párkapcsolatuk!

Mi ez, ha nem igazságtalanság és hülyeség?

Az a legnagyobb hülyeség, hogy a legtöbben (tisztelet az 1-2% kivételnek) csak a tökéletes külsejű illetők kellenek!

Mivel különbek azok, akik jól néznek ki, mint azok, akik nem éppen valami szépek?

Mivel különbek?

Hát megmondom őszintén...

SEMMIVEL SEM!!!

Qrva nagy igazságtalanság, amit az átlagos külsejűekkel műveltek! -.-"

És még ti csodálkoztok, hogy ők lesznek az idegroncsok, mert állandóan az elutasítást kapják, és a csajok egy cseppnyi esélyt nem adnak, hogy ők is ugyanolyan boldogok lehessenek, mint bárki más?

És még ölbetett kézzel nézitek, hogy a másik mennyire szenved, hogy hónapok, vagy évek óta nincs barátja, barátnője?

Ezt ti tűritek? -.-"

8éve nincs barátnőm, mert én is az elutasítást kapom ezerrel! -.-"

Csak azért nem kellek senkinek, mert nem vagyok az az álomarcú pasas! -.-"

Ne aggódjatok, majd még visszakapjátok ezt, ne féljetek! -.-"

Ti is megtapasztaljátok, milyen az, amikor az életben nem voltál még úgy boldog, mint sokan mások! -.-"

30F

2014. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!