Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan beszéljek vele többet?...

Hogyan beszéljek vele többet? Milyen témákról beszéljünk? Hogyan éreztessem vele, hogy többet szeretnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány, látásból ismerem. Facebookon mostanába beszélgettünk vele, megkérdeztem mit csinál, mi a helyzet, de ennyi, nem tudom miről beszélhetnék még vele. Próbáltam már rá venni, hogy találkozzunk, nem akart, én pedig nem akarom erőltetni, tehát egyenlőre facebookon kellene beszélgetni, rá kellene vennem, hogy találkozzunk, de nem tudom hogyan.
2014. júl. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
most csak azért mert olyna jól néz ki? ha nemtudsz vele beszélni felesleges próbálkoznod a 2 szép szeméért.
2014. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
állj elé és kapd elő majd várd a reakciót
2014. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló,nem a két szép szeméért, és am egyenlőre csak jobban megszeretném ismerni, 2. pedig értelmes vagy.
2014. júl. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!