Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszéljünk?

Miről beszéljünk?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal. Mindig mikor fent van, rám ír, csevegünk, de pár perc után nem tud mit írni. Én kérdezek de ő nem. Ha témát dobok fel, akkor az is hamar félbe szakad.
2014. jún. 4. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem inkább, aztán majd megmutatom hogy kell!
2014. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Munka, könyvek, játék, sport, mindennapi események de ha engem kérdezel, azzal akinek nincsen mondanivalója számodra, azt hagyni kell a fenébe.

Többször leveleztem már lányokkal, voltak akik kb 1-2 mondatot irogattak, ezzel nem lehet mit kezdeni, viszont vannak akik fél meg egy oldalakat írnak folyamat, ezzel érdemes foglalkozni.

2014. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ami nem megy azt nem kell erőltetni, valószínűleg ő nem kíváncsi annyira rád mint te őrá. Egy beszélgetést csak úgy lehet fenntartani ha mindkèt fél kölcsönösen érdeklődik a másik felől, ha nem akkor hagyni kell. Legfeljebb ha nem keresed majd észbe kap :)
2014. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én írok és kérdezek, de alig válaszol. max egy két szóban, és utána eltűnik.
2014. jún. 4. 10:41
 5/18 A kérdező kommentje:
közben ő fent van egy csetelős ismerkedős oldalon, és azt mondta, nem figyeli, és nem érdekli, nem beszél ott sem senkivel. de azt mondta, hogy én érdeklem, rám kíváncsi, de ezt nem érzem.
2014. jún. 4. 10:42
 6/18 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mi érdekli és olyan témába próbálkozz beszélgetést kezdeményezni de óvatosan! pl engem a programozás érdekel de ha egy olyan ember kérdez akiről tudom hogy nem érdekli inkább nem erőltetném a témát mivel úgysem értené és nem akarok feleslegesen locsogni :)
2014. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled őt különösebben.
2014. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
dobtam már fel témákat, amik őt érdeklik... de az is hamar félbe szakad.
2014. jún. 4. 10:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Pont azért mert nem érdekled. Te vagy az akire nem kíváncsi nem a témáidra. Néha ha valami nem működik hagyni kell a francba...
2014. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

amikor gép előtt vagyok vagy dolgozok, vagy játszok, vagy több emberrel beszélek...de ha van aki fontos számomra akkor van egy 4. variáció: csak rá figyelek és azonnal reagálok az üzeneteire és próbálom tovább vinni a beszélgetést még akkor is ha nem értek a témához vagy nem érdekel. annyival könnyebb a dolgom, hogy van időm utánanézni a neten a dolgoknak, hogy tudjak véleményt alkotni vagy épp ismerkedni a témával :)

#6-os voltam

2014. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!