Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszéljünk először...

Miről beszéljünk először facebookon?

Figyelt kérdés

Ok, igen, ez hülye kérdés.

Valami ötlet, hogy ti mit írnátok egy srácnak (igen, lány akar kezdeményezni) ha még egyáltalán nem ismeritek egymást, és jól el akartok beszélgetni...

az a bajom, hogy utálok neten beszélgetni, a barátaimmal is nagyon ritkán szoktam, inkább találkozzunk... olyan rossz, személytelennek tartom... de most más lehetőség nincs, csak így tudom ezzel a sráccal felvenni a kapcsolatot. De mit írjak? Bejelöltelek, mert tetszel... mit csinálsz most??.. na. szóval előre is köszi az ötleteket.



2013. aug. 12. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Szia! Nálad vagy nálam? :)"
2013. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki ezt amit ide leírtál :)
2013. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az Amerikai Egyesült Államok Közel-Keleti politikájáról és annak következményeiből.
2013. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát azt, amit leírtam nem mondom, mert nagyon nagyon nyuszi vagyok... a legjobb elképzelésem az, hogy valami viccesről kéne jóízűen elbeszélgetni, csak. annyi a baj, hogy az nagyon nem egyszerű, ha még nem ismerjük egymást. vagy. mivel én lány vagyok, és a fiúnak is jól esik, ha érezheti, hogy ő tette az első lépést, valami apróbb dologgal kéne kezdenem, aztán meg várnom, hogy lépjen. mert nem akarok nyomulni, nem is tudnék, meg nem lenne jó...
2013. aug. 12. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Ha tudnád hogy pl mit szeret csinálni akkor eljátszhatnád h abban a dologban segítséget kérsz tőle... minden pasinak van vmi hobbija amiért él-hal
2013. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha tényleg eltudod képzelni magadat a sráccal, nem akarok paraszt lenni de a fiúval "egyszinten" vagytok, annyi önkritikád van gondolom, hogy eldöntsd. Ha

igen: szimplán írj rá megfog lepődni, "szia hogy vagy" ne írd azt hogy mizujs mert engem személy szerint ez kiábrándít persze ez én vagyok aztán ha látszik hogy beszélgetni akar akkor egy pár perc után nem annyit fog írni hogy semmi nincs meg veled, de az is lehet hogy kezdő a srác és akkor nem tudja hogy kezelje és zavarba jön

nem: hát akkor próba szerencse


ha esetleg bármi kérdésed van nyugodtan írj. :)

2013. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. aug. 12. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:
hüvelygomba v prostata probléma :)
2013. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem is gondolnád, milyen örömmel látom, hogy van egy új válasz, csak utána mikor észreveszem, hogy ilyen hülyeség, nehezen döntöm el, hogy nevessek, vagy húzzam a számat...
2013. aug. 12. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
juj de kis komoly valaki
2013. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!