Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszéljünk először...

Miről beszéljünk először facebookon?

Figyelt kérdés

Ok, igen, ez hülye kérdés.

Valami ötlet, hogy ti mit írnátok egy srácnak (igen, lány akar kezdeményezni) ha még egyáltalán nem ismeritek egymást, és jól el akartok beszélgetni...

az a bajom, hogy utálok neten beszélgetni, a barátaimmal is nagyon ritkán szoktam, inkább találkozzunk... olyan rossz, személytelennek tartom... de most más lehetőség nincs, csak így tudom ezzel a sráccal felvenni a kapcsolatot. De mit írjak? Bejelöltelek, mert tetszel... mit csinálsz most??.. na. szóval előre is köszi az ötleteket.



2013. aug. 12. 17:55
1 2
 11/13 anonim válasza:

kezd így : hello

Hogy vagy?

küldesz neki egy számot

megkérdezed hogy hogy teccik csak mert néhányan ezt és ezt reagálták rá na és milyen számokat hallgatc? hogy telik a nyarad? van valami vicces történeted mert nekem van és írsz neki valamit. :)

2013. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

komoly valaki?:P na mindegy...

a szám küldésre én is gondoltam, nem hulyeseg, meg tenyleg, szinte barmit lehet irni, mert vagy tetszek neki egy kicsit vagy nem, abban meg remenykedek h olyan hulyeseget nem fogok irni h egybol lemondjon rolam;P

2013. aug. 13. 10:57
 13/13 anonim ***** válasza:
terelheted a szót a filmekre amik bejönnek neked, és hátha kezdeményezi a közös filmezést :) vagy színész/film kategória hogy ha nem ismered annyira, több a választási lehetősége! mert ha mondjuk a Rambot mondod neki de ő nem szereti akkor negatív lesz számára, de mondjuk a komédiát mondod vagy mondjuk Jim Carrey nevét akkor egyből beugrik neki jó pár élmény amikor jól érezte magát és máris jobb a hangulata :) csak kicsit próbálj úgy fogalmazni hogy még téged is lásson és ne csak a filmeket :D mármint "nekem tetszett az Igen Ember, főleg az a rész ahol...." és ne így: "az Igen Emberről mi a véleményed?"
2014. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!