Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most szerintetek is én vagyok...

Most szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül rám írt egy srác, első perctől nem tetszett, pedig nagyon szimpatikus volt.

Soha sem viszonyultam hozzá úgy hogy összejöjjünk, mert nem volt meg az a kémia aminek kellett volna.

Na és akkor ő 2 hét alatt, de igazából pár nap alatt el döntötte hogy akkor ha már így egymásra találtunk akkor ismerkedjünk, közöltem vele hogy de én most léptem ki egy kapcsolatból nagyon szeretem azt az embert stb és így is nagyon rossz.

Ne aggódjak neki is rossz közölte ezt velem.

Jó hagytam ülepedni a dolgokat, már már zavaró volt ez a ragaszkodása, állandó írogatása hívogatása.

Egyik este közölte beszélni akar velem, és ha én nem tudok neki "tanácsot" adni akkor senki, ő nem fog meg nyugodni....

Jó felhívott, közölte hogy ő szeretne velem összejönni.

Mondtam neki hogy én egy fiúban sem bízom, és hogy nem ő tehet erről de nekem soha nem kell fiú, inkább próbálnám meg lánnyal mint még egyszer egy férfival ( természetesen a leszbikus része nem fedi a valóságot)

Na ő kiírta fb-ra hogy köszöni az eddigi barátnőinek hogy tönkre tették stb.

Na gondoltam hogy engem is bele értett ebbe pedig jelet nem adtam.

Na beszélgettünk utána pár napig, és közöltem vele hogy én nem fogok mostmár beszélgetni vele, mert teljesen letargikus volt. Így szomorú úgy rossz a kedve, nem alszik nem eszik, szerintem erre rá is játszott, persze mikor közöltem hogy most az utolsó hogy rá írtam mert nekem is elveszi a maradék életkedvem így addigra össze kaptam magát.

Szerintetek mit rontottam el??

Egyébként én 22 vagyok, ez a srác pedig 19


2014. júl. 26. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, őszinte voltál vele és ha mindezt normális hangnemben közölted vele, akkor nincs miért hibáztatnod magad.
2014. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tudom javasolni, hogy minden kapcsolatot a lehető leggyorsabban szakíts meg vele.


Az ilyenek zakkantak. Ismerem,nekem is volt valaki, akivel haverkodtam, de az első pillanattól kezdve nyilvánvalóvá tettem, hogy nem lesz soha a partnerem. Ő viszont kitalálta, hogy legyünk együtt mert szerelmes belém, az,hogy én nem, az nem számított. Egyik éjjel amikor pont elmentem otthonról órákig a lakásnál az ablak alatt üvöltözte a nevem,hogy menjek mi mert beszélni akar velem (nagyon kellemetlen volt másnap), meg a nővérét is rám uszította telefonon és jött az érzelmi zsarolás, hogy a srácot beteggé tettem, nem tud kikelni az ágyból olyan rosszul van, stb....


Az ilyenek (még szimpla barátságoknál is előfordul, nemcsak párkapcsolatot keresőknél) nem képesek elfogadni, hogy az érzelmeknek mind a két oldalon meg kell lenni és a másik nem rá vágyik. Velük nem lehet később sem normális kapcsolatot kialakítani. Ez beteg, ezen te segíteni nem tudsz.


Az ilyenek önzők, csak az ÉN, az ÉN AKARATOM létezik nekik és elvárják, hogy ők legyenek a másik kizárólagos figyelmének a középpontjában. Szimpla barátságnál is létezik,hogy valaki nem tudja elfogadni, hogy a haverja vagy a barátnője mással is elmegy vásárolni, megbeszéli a dolgaikat, összejárnak.


Úgyhogy a legjobb, ha tényleg rövidre zárod és többet nem állsz vele szóba. Az ilyen zakkantak szokták kinyírni az exbarátnőjüket, mert nem viselik el, ha vége... Jó, ez lehet, hogy nem fogja, vannak sokan akik megmaradnak egy szimpla zaklató szinten, de azért jobb vigyázni.

2014. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!