Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lany a szimpatikusabb?...

Melyik lany a szimpatikusabb? Kivel jonnetek ossze inkabb? (nem olyan leiras ahol az egyik lanyt agyon dicserik a masikat meg szidjak)

Figyelt kérdés

Az elso lany: Szornyen oszinte, irnonikus nem az a fajta aki megsajnal valaki konnyen, szereti a kemenyebb fiukat, a negereket, viszont elegge felenk, magatol nem menne oda senkihez ismerkedni, erzelmes lany csak nem mutatja ki az erzeseit, szuksege van arra hogy legyen mellette valaki aki torodik vele, nem sminkel, nem szokott magssarkut hordani, tornacipo, nadrag es polo, mert a szoknyakat sem szereti. 166cm. Kesobbiekben szeretne valamilyen csaladsegito helyen dolgozni


Masodik lany: Felenk, kislanyos, konnyen megsajnal barkit, elegge artatlan, szeret sminkelni, csinos ruhakat, magassarkut hordani mivel eleg alacsony alig 150cm. Konnyen zavarba jon, elegge ketballabas, ugyetlen, imadja az allatokat, viszont a pokoktol retteg. Mindent a szivere vesz, eleg egy rossz szo es mar rogton arra gondol hogy valamit rosszul csinalt, es megbantotta a masikat, elvan egyedul, annak ellenere hogy sokan nem nezik ki belole elegge erett es talpraesett. Inkabb szereti az azsiai fiukat, mert ok olyan "szepek es kulonlegesek". A kesobbiekben szeretne a divatvilagban elhelyezkedni vagy valamilyen magazinnal lenni esetleg egy nagyobb cegnel dolgozni akik ilyesmikkel fogalalkoznak.


2014. júl. 24. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hosszú távon 1-es, dugni 2-es
2014. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kettes.
2014. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amelyik jobban néz ki
2014. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
se néger, se ázsiai nem vagyok, így gondolom egyiknél sem lenne esélyem
2014. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés..
2014. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1, ilyen lányt keresek évek óta.
2014. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
n_igger vagy? vagy miért kellett megemlíteni az első lánynál?
2014. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
kettes egy animefüggő szolgalelkű lábtörlő lehet. akkor már inkább az egyes.
2014. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én olyan vagyok mint a második lány pár dolgot leszámítva (magasabb vagyok, nem szeretem az ázsiai fiúkat, nem érdekel munkaügyileg a divatszakma) de általában mindig leköröztek az olyan típusú lányok mint az első. ugyan ezek is igazak rám: "viszont elegge felenk, magatol nem menne oda senkihez ismerkedni, erzelmes lany csak nem mutatja ki az erzeseit, szuksege van arra hogy legyen mellette valaki aki torodik vele"
2014. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.:)

Azt elfelejtettem leirni hogy az elso lanynak vallig ero haja a masodiknak pedig hatkozepig ero haja van.

2014. júl. 25. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!