Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ilyen sok okos helyes,...

Tényleg ilyen sok okos helyes, határozott jó egzisztenciával rendelkező férfi van vagy nagyon sok nő nem fogja megtalálni a párját?

Figyelt kérdés

Igen egy nőnek vannak elvárásai, ami talán jogos is, hiszen az utódját a legjobb pártól szeretné. Egy jó egzisztencia, egy határozottság, aránylag helyes külső a nők 80%-nál elvárás manapság. Ezzel semmi baj nem lenne, de vajon a férfiak 80% ilyen lenne, mert ha nem akkor szerintem rengeteg egyedülálló macskás vénkisasszony lesz.

Ti is úgy érzitek, hogy manapság az igények nem egyeznek a valósággal?


2014. júl. 24. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mindig így működött, csak manapság a nők is sokkal egyenrangúbbaknak vannak kikiáltva... :-)


Én a helyedben a nőket nem félteném, azok jólelvannak maguk is akár... ...de akkor akaszkodnak rá egy pasira, amikor csak akarnak... :-)

2014. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Minden nem jár együtt. Általában a nők nagy többsége a jó egzisztenciára utazik (sajnos). A külső hellyel közzel majdnem lényegtelen.

De akadnak itt kérdések: ha az egzisztencia jelent mindent, akkor mi a helyzet az érzelmi kiégéssel? Én nagyon sok olyan nőt látok, aki a gyerekét az egzisztencia miatt szülte és azok sem jobbak a vénkisasszonynál.

Kérdésedre a válasz nincs annyi jó pasi, aki mindennel rendelkezik. Aki pedig rendelkezik mindennel az nyugodtan válogathat. Ha kirakati bábút akar, akkor azt kapja meg, ha tündért akar, akkor pedig azt kapja. Az átlag azt mutatja, hogy a jó egzisztenciával rendelkező férfiak, akik jól néznek ki és még intelligensek is, nem kirakatbábút választanak.

De a nőknek mindig könnyebb a dolga. Minden nő talál magának valakit, hacsak 1 estére is de talál. A pasiknál ez már egészen másként működik.

2014. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kösz szépen, nem tudtam hogy egyedülálló macskás vénykisasszony leszek ha nem jövök össze valakivel, feltétlenül, (még akkor ha az illető nekem nem megfelelő/nem tetszik). Amúgy nem érdekel a "valóság" pontosan tudom mit várok el, nem többet mint amit én is teljesítettem.
2014. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nem egyeznek a valósággal, de van amikor nem tudja magát az ember megerőszakolni, és csakazértis összejönni egy kevésbé helyes, kevésbé határozott sráccal, aminek csalódás lesz a vége. (Próbáltam, szenvedés lett a vége).

Szerencsére nekem a külső nem annyira fontos (de fontos!), de még így is borzasztóan nehéz megfelelő párt találni.

2014. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek pontosan ugyanezek a tulajdonságok a legfontosabbak. Nekem pl. a jó egzisztencia soha nem volt elsődleges szempont. Bőven elég, ha van annyira talpraesett, hogy meg tudja teremteni a normális megélhetését, az önállóságát és a nehéz helyzetek sem küldik a padlóra. Határozott, magabiztos, céltudatos, vonzó (ez nálam elég sajátos, volt hogy olyat találtam vonzónak, aki elsőre külsőleg nem tetszett), jó humorú. Persze emellett gyengéd, gondoskodó, érzelmes, hűséges.

Nyilván nem voltak a valóságtól elrugaszkodott igényeim, mivel találtam ilyen férfit.

2014. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, a vonzó mindenkinek mást jelent, nekem pl. a tipikusan jóképűnek tartott pasik közül egy se jött be. Inkább ez a szőrös-medvés férfiállat vonal:)

Az, ha látom rajta, hogy ahogy a korábbi is mondta, talpraesett, ami kell neki, azt meg tudja teremteni elég, és nem kell már ma rendelkeznie mindennel a családalapításhoz.

2014. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!