Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti is bizonytalanok...

Fiúk, ti is bizonytalanok vagytok, vagy kétségeitek vannak (pl. magatokkal szemben) ha bejön nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Úgy értem,mi lányok sokszor túlgondolkodjuk a dolgokat vagy félénkebbek vagyunk. És ez nálatok is van-e így ha komolyan tetszik valaki? (még akkpr is ha haveri körben pl. lazák,menők vagytok)

2014. júl. 24. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább oda sem megyek a lányhoz.


20/F

2014. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha, aztán elhesegetem ezt a gondolatot. Azzal úgysem jutok egyről a kettőre.
2014. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább önbizalom hiány...de már dolgozok rajta :)


21F

2014. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul. Azt vettem észre magamon, hogy minél jobban tetszik a lány, annál jobban ráparázok a dologra. Idegesítő tud lenni, de muszáj félre tenni a kétségeket.
2014. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban nekem voltak skrupulusaim. Aztán valaki egyszer megkérdezte: mi a legrosszabb, ami történhet, ha megpróbálod? Elgondolkodtam, és azannyát! Tényleg, mi a legrosszabb, ami történhet? Kiröhög? Hát, legfeljebb nevettünk egy jót. Elküld melegebb éghajlatra? Megkérem, hogy mutassa az utat...
2014. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!