Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek alapján van nála esélyem?

Ezek alapján van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Nyitott fiú,sok lánnyal jóban van.Ma volt az utolsó napja a suliban és odajött hozzám elköszönni.Azt mondta ha lehetősége van rá akkor még vissza jön.Nem feltétlen mondta hogy hozzám ..csak az egész olyan furcsa volt.Mert nem sozktunk annyit beszélgetni.De több lánnyal jóban van.A képeimet se lájkolja.Mégis néha magamon éreztem a tekintetét.De nem is erről van szó.Hanem hogy fiuk ez mennyit jelent nálatok? 17L
2014. júl. 23. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megakadtam a like-os dolognál... most miért jelentene az valamit is?! Én se nyomkodom össze-vissza annak a srácnak a képeit, ki tetszik... (bocs az offért, de azért az én szintemet ez már meghaladja~)
2014. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!