Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek alapján milyen lányoknál...

Ezek alapján milyen lányoknál lenne esélyem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok külsőre egy helyes fiú, testileg nem vagyok se magas, se jóképű. Érző szívű srác vagyok, gondoskodó, odabújós, szeretgetős típus, de csak azzal a lánnyal, aki megérdemli persze. Fontos, hogy szeretek humorizálni, de tudok komoly is lenni, emellett hatalmas szexuális étvágyam van, szóval nem vagyok szent sem azért.:D
2013. júl. 30. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
3000 a szopás. ilyeneknél
2013. júl. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Földönkivüli lányoknál
2013. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos fogsz találni egy lányt...

Amiatt ne aggódj :D

Fel a fejjel. :)

2013. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor hozd ki magadból a maximumot, szedd elő a személyiséged jó oldalát, vegyél magadra sok önbizalmat és utánna próbálkozz olyannál aki tetszik
2013. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de az első válaszon nagyon nagyot nevettem. :D
2013. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem kár a srácba belekötni. Normális kérdést fogalmazott meg amit itt a 90% már alapból nem tud. És egy átlagos problémára világított rá.


Kortól függő, ha még tini vagy, akkor kicsit problematikás a helyzet, mert a lányok java részt ilyenkor még a fehér lovat várják, és éretlenek ahhoz, hogy felmérjék, mi alapján érdemes párt választani.


Szerintem egy átlagos lányt keress, aki szerinted hasonló módon gondolkodhat, vagy összeillenétek. Van. Nem sok. De legalább kevés. Lehetőleg ne a szexuális étvággyal kezd :)

2013. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senkinél.
2013. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mekkora kretén vagy
2013. júl. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!