Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért kell azt hazudni...

Lányok, miért kell azt hazudni ismerkedéskor, hogy van barátotok?

Figyelt kérdés
Most olyanokra gondolok, akikről biztosan tudom, hogy egyedülállóak. Ha nem szimpatikus a srác, akkor miért nem lehet őszintén, a szemébe megmondani, hogy kopjon le? Ha a lányon múlik, úgysem fut össze a két fél többet.
2014. júl. 23. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezt kegyes hazugságnak hívják. Nem akar megbántani a fájdalmas igazsággal, vagyis hogy ronda vagy, nem jössz be neki, szánalmas vagy stb..


"Hidd el, az sokkal rosszabbul esik, hogy hazudik. Inkább mondaná meg, hogy rusnya a pofám és nem kíváncsi rám."


Komolyan, őszintén komolyan jobb volna, ha a szemedbe mondaná undorodó arckifejezéssel, hogy "hányok tőled, takarodj a látókörömből"? Kétlem.

2014. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bár, most hogy jobban belegondolok, hatásos lenne, amit írtál, egyből kiábrándulnék a csajból, és utána messziről kerülném. Utálom a tahó csajokat, egyszerűen agy lánynak ez nem áll jól.
2014. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11 Miért gondoljátok azt, hogy csak bunkó, gyomorforgató módon lehet el mondani azt, hogy a srác nem jön be a csajnak?
2014. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó, nem csak ilyen stílusban lehet, de szerintem az sem esne jobban, hogy "nem jössz be, mert ronda vagy, bocs".
2014. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#9 Inkább azt nevezném egysíkú gondolkodásnak, hogy fel vagytok háborodva és szétalázzátok a nőket, csak, mert bénák vagytok az ismerkedéshez. Ismerek nagyon sok levakarhatatlan, tenyérbemászó embert, akik vérig vannak sértve, ha elutasítják őket. Ismerve az itteniek ismerkedési szokásait azt kell mondjam nem vagyok meglepve.

Mellesleg férfi vagyok.

2014. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Jobban esne, igen. Ugyanis én nem úgy megyek oda, hogy kudarc engem nem érhet, hanem számolok az elbukás lehetőségével. Elfogadom és tiszteletben tartom, ha valakinek nem jövök be, de legyen már benne annyi gerinc, hogy nem ilyen mondvacsinált hazugságokkal jön. Persze tudom a hátterét, "csak nem akart megbántani."

Jó tudni, hogy vagyok olyan méltó egy embertársam szemében, hogy tisztességesen nem tudja a szemembe mondani az igazat.

2014. júl. 23. 17:09
 17/18 anonim ***** válasza:

#14: "nem jössz be, mert ronda vagy, bocs"


Helyesen, kulturáltan így hangzana: nem jössz be, mert nem vagy az esetem.


Ennyire egyszerű. Te is az a típus vagy, akinek csak a fehér és a fekete létezik.

2014. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#15 Most itt ki alázta szét a nőket?
2014. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!