Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első találkozás, első randi,...

Első találkozás, első randi, mit-hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arra lennék kiváncsi szerintetek mire kell odafigyelnem az első találkozásnál? Én 17 (fiu) vagyok a másik fél pedig 15 éves. Még soha nem találkozrtunk,most fogunk elmenni egy olyan helyre ahol ketten leszünk ugymond "piknikezni"

Milyen témákat hozzak fel? Miről beszéljek vele?

soha nem kapott még senkitől se,se csokit,se virágot,jó ötlet neki vinni? Kérem ne oktassatok hogy nyomorék meg nem tudom,ssegítségre van szükségem nem szidásra.:) köszönöm.



2014. júl. 21. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Éppen ezt mondom ... a hangsúly ezen van ne legyen betervezve ... azaz hagyd abba ne pörögj ezeken a kérdéseken ... mert ezzel fogod elb...ni. Nyugodj meg, legyél vele kedves de ne seggnyaló. Ne a szokásos "szép vagy" dumát told neki hanem valami olyat ami őszintén tetszik rajta. És mondom finoman poénkodj ... próbáld eltalálni a csajszi humorérzékét ...ha az elején beégsz nem gáz .. mindenkivel megesik ...de ha beégsz azt is vicceld ki ...lássa hogy téged nem zavar mit gondolnak rólad, ez téged nem befolyásol ...plusz ha kínosan fogod magad érezni a csajnak is átmegy és neki is kínos lesz és megölöd az egész randit.
2014. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2014. júl. 21. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!