Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első találkozás, első randi,...

Első találkozás, első randi, mit-hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arra lennék kiváncsi szerintetek mire kell odafigyelnem az első találkozásnál? Én 17 (fiu) vagyok a másik fél pedig 15 éves. Még soha nem találkozrtunk,most fogunk elmenni egy olyan helyre ahol ketten leszünk ugymond "piknikezni"

Milyen témákat hozzak fel? Miről beszéljek vele?

soha nem kapott még senkitől se,se csokit,se virágot,jó ötlet neki vinni? Kérem ne oktassatok hogy nyomorék meg nem tudom,ssegítségre van szükségem nem szidásra.:) köszönöm.



2014. júl. 21. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyesírással elmegy veled "piknikezni", nyert ügyed van. Sztem az ott majdcsak ki fog alakulni, miről is beszélgess vele, nicnsenek ilyen témák, hogy a tuti "piknikes" randi témái. Ennyire kell tudnod majd improvizálni, de hidd el, ő is ezzel a problémával fog küszködni előtte, nem csak te. Sztem a virág kicsit túlzás, de ha valami mezőre mentek, ahol van valamilyen virág, akkor simán szedhetsz neki szerintem, a csoki oké, de sztem ne valamilyen hétköznapi csokit vegyél (boci, milka) meg ne is a szivecskés "jajdeszeretlek" csokit. Osztán sok sikert :D
2014. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Telefonról írtam nem nagyon figyeltem oda a helyesírásra.:) És Te milyen csokit ajánlasz? :-)
2014. júl. 21. 21:24
 3/12 anonim válasza:
Szerintem, ha tudsz róla valami személyeset hogy mit szeret,akkor vegyél neki valami olyat vagy ahhoz kapcsolódót az jobban tud esni mint egy virág:) Ha nem tudsz akkor jó a virág vagy a csoki. Témákat, hát az a legjobb ha spontán jön, de azért szerintem szedj össze előre néhány kérdést hogy vészhelyzetre legyen hogy mi a kedvenc virága, mert nemtudtad, és ehelyett inkább csokit hoztál, de következő alkalomra jó lenne tudni (a következő alkalmosat max a végén elköszönésként ha jól ment az egész).
2014. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,ez jól jött! :)
2014. júl. 21. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Oké Figyelj.

A lány két évvel fiatalabb tőled, szóval ha beizgulsz ezen az nagyon gáz. A másik az hogy még nem találkoztatok ... akkor teljesen hülyeség és fölösleges parázni.

Tudod tesó, az a baj hogy ha már ezeken agyalsz az nagyon szar. Én nem tudom mi a célod, szűz-e még a csaj, vagy ha nem akkor is illik férfiként legalább a csókig elvinni.De ha agyalsz elrontod mert ennek spontán kell kialakulnia.


Virágot felejtsd el, ódivatú meg miaf.. sznak. Valami gumicukor lehetne és akkor belevinnéd a lányt játékosan hogy te akkor most megeteted pl és beleteszed a szájába .... a cukrot nem a farkad. :) meg ilyen kis hülyeségek ...legyél über laza vigyél vmi üdítőt amit szeret a csaj és őt beszéltesd, meg hülyéskedj ...a csajok szeretik a humort .. viccelj el mindent, sz..rd le hogy mi lesz ez a jó hozzáállás

2014. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ó ez is nagyon jó ötlet,használni fogom,igen ő még szűz,de nem gondolkodtam hogy azért elsőnek már megfektessem.:D
2014. júl. 21. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok és a milyen csokira nem tudom a választ, nem értek a csokikhoz. Viszont most jut eszembe, hogy az nagy eséllyel fog megolvadni és az úgy elég gázos szerintem. A poénkodásra rátérve nem ejánlatos komolyan humorizálni az elején, mert lehet nem fogja érteni, valahogy meg kell tudnod mit tart viccesnek, nekem rengeteg olyan ismerőseöm van, aki az én humoromat nem érti, pedig ha valamire, arra büszke vagyok. De tényleg ki fog az alakulni, ha nem lesztek kukák, akkor nem lesz probléma. Ez a csók kérdés meg hasonlók meg ahogy alakul, ha nem lesz, hát nem lesz, úgyis fogod látni mit akar vagy mit nem.
2014. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze.:) előszőr majd ugyis megpróbálom tudod átölelni meg ilyesmi,hogyha azt úgy jól kezeli akkor hátha lehet több,és akkor látom majd rajta hogy bejövök Neki.:)
2014. júl. 21. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért ez az ölelegetés kicsit túlzás szerintem. Testi kontaktust pl úgy könnyű teremteni, ha nem vagy ilyen nagyon rámenős, hogy elkezded mondogatni manapság mennyi zsibbad a kezed. Sztem nincs az a lány, aki ne maszírozná meg, aztán viszont te is megmaszírozod, majd hopp véletlenül már a kezedben marad a keze vagy már máshol maszírozod. Ez az ölelés ez kicsit fura nekem, csak őgy megölleni eléggé gyerekes. Meg mondom ha látszik rajtad, hgoy nem vagy az a rámenős típus (ami nem baj, mert nem mindenkinek jön be) akkor észre fogja venni, hogy nem természetes a dolog, hanem előre megtervezett.
2014. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan rámenős nem ugy értettem hogy csak ugy megölelem,hanem előtte testi kontaktus meg ilyesmi,de ez is jól hangzik,hogy valamim mondjuk fáj...:)
2014. júl. 21. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!