Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok számára miért fontosa...

A lányok számára miért fontosabb a külső, mint a fiúk számára? Miért nem akarnak egy jó fej, kedves fiúval járni, ha csúnya?

Figyelt kérdés
Én fiúként járnék csúnya lánnyal, ha megkedvelném.
2014. júl. 20. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít milyen paraméterekkel rendelkezik, lényeg hogy tetszen.
2014. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyolcaska, te pedig lépj a szádra. A hatoska csak őszinte volt, nem kell a nyakának ugrani. Értjük, mint kerepelsz és ez érvényes mindkét nemre; szóval kuss, pszt, a kérdésre válaszolj, ne veszekedj.
2014. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak eltudom dönteni, hogy számomra ki a csúnya és ki nem. Nekem is nem egy pasi küldött már itt képet, olyan is aki baromi jó pasinak gondolta magát NEKEM mégse tetszett. Ez van. Photoshoppolt pasi? :D Hú, hát te valami nagyon fejlett technológiát ismerhetsz, ha élőben tudják kifotoboltolni az embert :O Hát most meglepődtem, hogy akikkel randiztam, együtt voltam pasik, azok ki voltak photoshoppolva :O Kösz, hogy szóltál ;)
2014. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tudod létezik már 3d-s nyomtató :DD
2014. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!