Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok számára miért fontosa...

A lányok számára miért fontosabb a külső, mint a fiúk számára? Miért nem akarnak egy jó fej, kedves fiúval járni, ha csúnya?

Figyelt kérdés
Én fiúként járnék csúnya lánnyal, ha megkedvelném.
2014. júl. 20. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Te retardált vagy?
2014. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
a fiúknak a luk számít, ha szép, az csak bónusz
2014. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a külső,boccs..
2014. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mert csak szaporodni akarnak. reprodukálni magukat
2014. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem a külső a legfontosabb! De a mai fiatalok lehet nem így látják!
2014. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

"Én fiúként járnék csúnya lánnyal, ha megkedvelném."


Nyilván csúnya fiú vagy , ha ilyen kérdést tettél fel, elég baj lenne, ha nem járnál csúnya lánnyal.


Én szép lány vagyok, megkaphatom a helyes pasikat is, akik tetszenek és képzeld egy helyes pasi is lehet jó fej és kedves. (meglepő mi ?:O) Akkor miért járnék csúnyával, akitől a hideg rázna ki, ha szexelnénk???


Én nem értem, mi ez a sok fa-sz kérdés, mi olyan g-eci bonyolult ebben???


22L

2014. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem fontos a szexuális vonzalom megléte is, nyilván anélkül nincs értelme járni. ettől függetlenül tényleg nem a külső a legfontosabb, de ha olyan szinten csúnya, hogy nem tudok vonzódni hozzá, akkor csak neki ártok, ha hülyítem. nem gondolod?
2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
tudod mit, hatoska? 2010 óta vagyok fent az oldalon. százszám csaltam ki "csúnya fiúktól" képet, és amikor átküldték, képzeld el, hogy szembesülnöm kellett azzal, hogy bizony ezek a srácok nem csúnyák. Csak azt gondolják magukról. Hogy miért? Mert a média, és a rajta keresztül jól megagymosott női társadalom(egy nagy része) elülteti bennük azt a képzetet, hogy csak a photoshoppal összefabrikált pasi ér valamit, és ezáltal az átlag srácok önbizalmát a sz*rba tiporja.
2014. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ma az a "trendi", ha egy fiú izmos, kockahassal rendelkezik, Justin Bieber formája van és olyan ostoba, mint a csök. Napjainkban már nem tudják értékelni a belsőt. 17/L
2014. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

folyt az előzőt: ergo lehet, hogy ha a kérdező átküldene neked egy képet, perceken belül tocsognál a saját levedben.

Egy szingli, szűz pasi simán nézhet ki jól, csak ugye azért nem kell senkinek, mert hagyta magát lelkileg megnyomorítani.

2014. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!