Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30 éves kor felett a nők...

30 éves kor felett a nők megértőbbek és elfogadóbbak a fiatalabbakkal ellentétben?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 20:53
 1/7 anonim válasza:

nézőpont kérdése. ..attól függ milyen téren.

Legtöbbjük igen,de van kivétel is természetesen.

21f

2014. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Elmondom miben gondolom jobbnak a húszas éveikben lévő nőket, mint a harmincas éveikben lévőket. Elmondom, hogy szerintem egy 25 éves nő miben másabb, jobb mint a saját 35 éves énje.


Belsőre:

-kedvesség, háziasság, odaadás, gondoskodás, törődés, nőiesség

-gondtalanság, üdeség, aktivitás


Miért?

Azért, mert a fiatal nők a koruknál fogva sokkal kevésbé mérgezettek a kultúra negatív hatásai által. Egyszerűen csak egy 25 évesnek 10 évvel kevesebb ideje volt elba-.szottá válni, mint egy 35 évesnek.


Azért is, mert kevesebbet töltöttek munkahelyen, karrierépítéssel. Egy harmincas éveiben járó nő sokszor karrierista, a munkáját helyezte előtérbe nagyon sokáig az életében. A munkahelyeken, főleg a versenyszférában pedig a nőknek elképesztően sok férfias tulajdonságot kell magukra aggatni, hogy sikeresek legyenek. Egy ilyen nő már később is sokkal kevésbé tudna a családjának, férjének, gyerekeinek élni.


Ezért gondolom, hogy mondjuk egy 23 éves nő sokkal jobb fogás feleségnek, anyának, házastársnak, mint ugyanő, de 33 évesen. Egyszerűen egy fiatalabb nő mellett általában boldogabb lehet egy férfi. Vidéken pedig például tömegével találni olyan lányokat, akik szívesen köteleződnének el akár a húszas éveik elején.


36/F (25 éves feleséggel, eddig 2 gyerekkel)

2014. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Kettes, ekkora hülyeséget nem olvastam még ezen az oldalon, már bocsi. Üde? Maximum a bőre üdébb, ha nem rohasztotta magát évekig a szoliban. A többit nem is említem.

Ha akkora fogás a huszonéves feleség, már mindenki lelkesen nősülne, nemde?

39 vagyok, csak az elmúlt 10 évben tudod, hány huszonéves srácot hajtottam el? Mind azt mondta, rém butácska, felszínes lányokat ismert meg, nem olvasnak, nem érdekli őket semmi, csak a műköröm meg a pláza, meg a nyávogás, a hiszti megy. Direkt kipróbáltam párszor, hogy oké, de csak egy szex, MINDEGYIK srác, aki udvarolni próbált, felháborodott, hogy tartósat szeretne velem.

Ettől függetlenül nem állítok ilyen hülyeséget, hogy a mai fiatalabb lányok nem tudnak főzni, mosni, stb., nem általánosítok.

Örülj, hogy találtál valakit magadnak, aki fiatalabb nálad, és ne a korosztályod ócsárold itt nagy arccal, mert kifogtál egy fiatalabb pipit.

Az meg a világ vicce, hogy kevésbé mérgezettek.. te hol éltél eddig, Grönlandon?? Nézz már körbe, mi megy manapság..

Lehet lehúzni, ha fáj az igazság.

2014. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a bőre üdébb, hanem a viselkedése. Ez azt jelenti, hogy a stílusa sokkal emberségesebb, barátibb, közvetlenebb, kedvesebb mondjuk egy férfi felé, aki iránt vonzódik. NŐIESEBB.


"Ha akkora fogás a huszonéves feleség, már mindenki lelkesen nősülne, nemde? "

Nem tehetik meg. A legtöbb nő már sajnos Magyarországon sem akar megállapodni huszonéves korában. Sajnos nagyon sok nő bulizna, karriert építeni huszonéves korában. Vidéken és a nem diplomás nők között kell keresni fiatalon elköteleződésre hajlandót első sorban már Magyarországon is.

De az egyik legjobb barátom például Kolumbiában talált magának helyi feleséget, egy ismerősöm pedig a Fülöp-szigeteken talált fiatal, elköteleződésre hajlandó nőies nőt.


"Idősebb nő, fiatalabb férfi"

Én is buktam a 35-50 körüli nőkre is huszonévesen. Első sorban szexuálisan, de voltam szerelmes is 15 évvel idősebb nőbe. Viszont ezek a kapcsolatok jó pár nekem fontos szempontból nem működnek: gyerekvállalás, családalapítás, nagyon hosszú időtávon az idő próbájának kiállása. Remélem nem kell magyarázni annak a fizikai korlátait, hogy egy idősebb nőtől gyereket akarjak, vagy szeretném hogy 15-20 évvel később is úgy nézzen ki, ahogy a kapcsolat elején (vagy még inkább: szexuálisan vonzóan).


"Ettől függetlenül nem állítok ilyen hülyeséget, hogy a mai fiatalabb lányok nem tudnak főzni, mosni, stb., nem általánosítok. "

Ezt jól mondod. Amilyeneket én leírtam, olyanok sem teremnek minden fán sajnos. Meg kell találni az ilyen beállítottságú nőket annak, aki ilyet szeretne.


"Örülj, hogy találtál valakit magadnak, aki fiatalabb nálad, és ne a korosztályod ócsárold itt nagy arccal, mert kifogtál egy fiatalabb pipit. "

Gyakorlati tapasztalatokból beszélek. Nem gondolom hogy minden harmincas nő olyan, amit leírtam, csak a legtöbbjük, főleg nagyvárosi és/vagy diplomás közegekben. Belső tulajdonságaiban a harmincas nők sokkal férfiasabbak (ambiciózusak, törekvőek, dominánsak, stb.), mint a fiatalabb társaik.

Általában hasonlítottam össze őket a tapasztalataim alapján. Nem állítom hogy minden harmincas nő családalapításra képtelen, ahogy azt sem hogy minden húszas nő tökéletes anya és feleség lenne.

2014. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2, eléggé el vagy tévedve. Nem kezdem el fejtegetni, miért, mert fáradt vagyok és úgy sem fognád fel, de ajánlom neked, h menj el egy plázába v szórakozóhelyre és figyeld meg mit művelnek az általad nőiesnek, kedvesnek, háziasnak, romlatlannak tartott fiatal nők. Nagyon meg fogsz lepődni!
2014. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a pontosítást, így lényegesen korrektebb.

A nőiességen viszont vitatkozom, és kissé degradálónak érzem a nőiesebb kijelentést, szerintem te változatlanul a fiatalságot tartod erénynek, de sebaj, egy szebb világban majd a pasik lesznek alárendeltek, és a nők csak a 25 éves srácokat hajtják, a 30+-osok meg zokoghatnak, hogy nincs senkijük:DD

Nőiesnek tartom magam akkor is, ha csak farmer és trikó van rajtam, nem tűsarkú meg miniszoknya, de ez már más tészta.

Nálad a fiatalság az erény, nálam az ember, nem vagyunk egyformák.

Sok boldogságot, és becsüld meg a párod, mielőtt lelép egy 28 éves feszes izmú sráccal:D (nem gonoszkodom, vicc).

2014. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A 2-es válasz felháborító, csak néhány gondolat. Nem gondolom, hogy a korosztályokat kellene általánosítani, de ahogy kettes leírta, úgy biztos nem igaz. Sokan járják azt az utat, hogy fiatalabb lányt választanak (leginkább a biológia az oka, a magasabb termékenység vonzó), ez szíve joga mindenkinek, de ócsárolni másokat nem kell. Sem a nőket, sem a korosztályodbeli fiúkat, akik racionálisan korban hozzájuk illő társat választanak. Annyit azért nem árt tudni, hogy a feleségeddel más generáció vagytok. Nem baj, csak nincs közös élményetek, ezért több konfliktus lehet később...és valljuk be, hogy míg huszonévesen karriermentes nőként jó parti az egzisztenciával rendelkező harmincas pasi, később már kevésbé.

Az hogy a 30-as nők karrieristák? Igen, van ilyen is, olyan is, de ha saját korosztályodból is találkoztál volna lányokkal, szerintem láthatnád, hogy ennél azért többre vagyunk képesek. Az, hogy egy nő a munkahelyén felelősséget vállal azért amit tesz és lelkiismeretesen helyt áll, nem hiszem, hogy negatív tulajdonság. Jó lenne, ha ez a huszonéves korosztályban is meglenne. Akkor nekünk is több időnk jutna a szabadidőre, főzésre (képzeld, tudunk ilyeneket).

A huszonéves korosztályt én is javaslom megfigyelni a diszkókban. Mondjuk ilyen helyekre már rég nem merek menni, de elég, ha pl. a körúton felül valaki egy villamosra szombat éjjel. Akarom mondani lábbujjhegyen áll egy sarokban, ahová még éppen nem rókáztak.

Szerintem az, hogy valakinek a bőre üde vagy nem, nem az életkortól függ. Sokkal inkább attól, hogy mennyit szoláriumozott, bulizott, sportolt, stb. életében. Velem 36 évesen is gyakran előfordul, hogy a vasúti pénztárban 26 év alatti jegyet akarnak adni. Ja és egy rossz hír, ha a harmincasok bőre nem üdítő, akkor tíz éven belül a feleséged bőre sem lesz az.

2014. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!