Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért nem tudtok kibékül...

Fiúk! Miért nem tudtok kibékülni a rövid hajú lányokkal?

Figyelt kérdés
Ez nem lehet olyan szexi vagy valami..? Tisztelet a kivételnek.

2014. júl. 19. 16:45
1 2
 11/19 Beniy ***** válasza:
Nem tudom, ha jól áll a csajnak, akkor nincs vele bajom. De ha már szinte kopasz, akkor az azért elég húzós.
2014. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Hm... azok a férfiak, akik azt mondják, hogy a hosszú haj a nőiesség egyik alapja, azok közül hányan borotválják a hónalj illetve a fanszőrüket? Mert ha a hosszú haj kell egy nőies nőhöz, akkor egy férfias férfihoz a szőr kötelező!
2014. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszik. Ez olyan, mint nálatok a magasság.
2014. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A rövid haj igenis szexi, csak kevés lánynak áll igazán jól. És a baj az, hogy sok lány annak ellenére vágatja le, hogy nem áll nekik jól.
2014. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Ramcsiii ***** válasza:
De ilyenkor milyen rövidre gondoltok?A válalá érő is nagyon rövid?
2014. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én személy szerint rövid alatt arra gondolok, ami vállig sem ér.
2014. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15


A vállig érő teljesen jó, de azért pl. kopasz ne legyen már...

2014. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ki tudok békülni a rövid hajjal, de kevés lánynak áll jól! láttam már szép rövid hajú lányokat, de ők hosszú hajjal inkább gyönyörűek lettek volna. szerintem sokat dob egy nő megjelenésén a szép, hosszú haj, nekem nagyon tetszik.
2014. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nekem bejön a hosszú is és a rövid is. De most már úgy vagyok vele, hogy inkább a rövid jön be egy lányon. Talán 60%-40% a megoszlás. Valahogy szexisebb és vagányabb a rövid haj. A barátnőmnek hosszú volt amikor megismertem. Két év kapcsolat után úgy döntött, hogy rövidre vágatja. Először nagyon ellene voltam, de végül belementem. Fokozatosan lett rövid hajú és nem egyből vágatta le. Majdnem fenékig ért a haja. Először visszavágatta hát középig érőre, utána vállig érőre, utána fülig érőre és legvégül fiúsan rövidre. Már 3 hónapja ilyen a haja, csak annyiban változott, hogy hátul fel lett nyírva.

Szerintem jól néz ki a rövid haj! :)

2014. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!