Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyakori, hogy egy lány egy...

Gyakori, hogy egy lány egy szemét pasi után jól bezárkózik?

Figyelt kérdés

Ugyan még fiatal vagyok, de kétszer botlottam ilyen esetbe.

Félévig próbálkoztam egy lánynál, akinek előtte volt néhány ilyen 1 hónapig tartó kapcsolata. Nem fogadott el, de összejött aztán egy olyannak, aki szintén egy hónap után dobta egy másik lány miatt.


A jelenlegi hasonló lenne, egy éve nincs senkije, az a pasi is csúnyán elbánt vele.


De én azt látom, hogy az ilyen lányok bezárkóznak, évekig nem lesz senkijük, aztán közel engednek magukhoz egy "szuper" pasit, aki majd szintén elbánik velük, a többieknek esélyük nincs.

Ez gyakori?


2014. júl. 19. 11:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem most egy kis időre elment a kedvem az ilyen dolgoktól, az biztos.

Eleve bonyolult helyzetben voltam, mert 8 hónapig tetszett valaki, és éppen akkor próbáltam "kijönni" belőle, mivel nem volt viszonzott a dolog.

Erre találkoztam egy sráccal, baromi jófej volt, nagyon kedves, 2 hétig minden rendben ment. Aztán 2 heti ismeretség után meg akarta nekem mondani, hogy kivel beszélhetek, meg ilyenek, aztán meg gyerekesebbnél gyerekesebb dolgokat csinált. :D

Úgyhogy most igen, egy időre elment a kedvem. :D

2014. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!