Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyakori, hogy egy lány egy...

Gyakori, hogy egy lány egy szemét pasi után jól bezárkózik?

Figyelt kérdés

Ugyan még fiatal vagyok, de kétszer botlottam ilyen esetbe.

Félévig próbálkoztam egy lánynál, akinek előtte volt néhány ilyen 1 hónapig tartó kapcsolata. Nem fogadott el, de összejött aztán egy olyannak, aki szintén egy hónap után dobta egy másik lány miatt.


A jelenlegi hasonló lenne, egy éve nincs senkije, az a pasi is csúnyán elbánt vele.


De én azt látom, hogy az ilyen lányok bezárkóznak, évekig nem lesz senkijük, aztán közel engednek magukhoz egy "szuper" pasit, aki majd szintén elbánik velük, a többieknek esélyük nincs.

Ez gyakori?


2014. júl. 19. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég gyakori. Idősebb korukra jobban teszik, ha megszeretik a macskákat.
2014. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, legyél te is "szuper pasi"
2014. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Mindenki akivel ismerkedem csodálkozik, hogy miért nincs barátom. (Amit iszonyatosan utálok....) Egyszerűen mindig olyanokat fogok ki akikkel nem lehetne közös jövőnk, vagy tervezik velem, de egyszer csak mégis lelépnek. Jó esetben megmondják, rosszabb esetben szó nélkül lelépnek. -.-'

Nem mondom, hogy bezárkóztam, de nem hiszek el mindent. Azért gyanús ha valaki túl lelkes az első pár hétben és számon kéri miért nem írok szívecskéket meg bizonygatja, hogy szeret rövid idő után. Az ilyenek mindenkivel ezt csinálják egyszerre többel is akár. Inkább legyen valaki egy köcsög, csak őszinte, meg ne játsszon emberekkel...

2014. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

hát utolsó fantasztikusan megfogalmaztad a drámai hozzászólásod, főleg hogy


"Inkább legyen valaki egy köcsög, csak őszinte, meg ne játsszon emberekkel..."


talán ha pont hogy köcsög akkor pont nem így fog viselkedni,, akkor már inkább csak szimplán legyen köcsög, de így elég ellentmondásos


amúgy meg eléggé öntudatosan csináld ezt a ki nem jön be dolgot hogy így irkálsz róla, szerintem pihenned kéne mielőtt még szétgörcsölöd rajta az agyad

2014. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hozzá teszem azért, az iménti hölgyek kicsit "éretlenebben" a korukhoz képest.

De az elsőnél tényleg az volt, hogy egy évben volt 3 pasi. (hogy most le lehet ri.bancozni vagy nem: mindenki a párját keresi). És azóta senkije nincs egy éve: azt mondja, nem hiányzik.


A másikon csak látszik, hogy tartózkodó. Meg, mások is mondták, akik régebbóta ismerik.

2014. júl. 19. 11:41
 6/11 anonim ***** válasza:

#4:

Szerintem azért is ennyire ellentmondásos, mert maga sem tudja már hogy mit szeretne, mit akar.

Megkeseredett lett, és ennyire görcsösen próbál kijutni a jelenlegi állapotából.

2014. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köcsögöt úgy értettem, hogy nem baj ha bunkó, meg ne kedveskedjen állandóan. Te meg miféle szétgörcsölésről beszélsz bas.zod? :D
2014. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkeseredett? Há' de jó, hogy ennyire ismersz... xD
2014. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt nem én írtam mit tudom én, én arra céloztam hogy olyan részletesen elkezdesz itt hablatyolni, hogy fáj a fejem, jó hogy nem valami komplex listát írsz.
2014. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elolvasni. -.-'
2014. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!