Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baromira nincs jó szövegem,...

Baromira nincs jó szövegem, szűkszavú vagyok, nem tudok sokat beszélni. Lehet így csajozni, barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Lehet ezeken változtatni, hogy bőbeszédű legyek és viccesen tudjam előadni a dolgokat, tehát jó szövegem legyen? Ha igen hogy?

21/f


2014. júl. 17. 19:02
 1/6 anonim válasza:
Vagy a csaj szed fel.
2014. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj tükör előtt, vagy videózd le magad amint magadról beszélsz és nézd vissza..
2014. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát így elég nagy hátránnyal indulsz

persze azért lehetséges, főleg ha helyes vagy

2014. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lehet hát. Egyik barátomba belezúgtam, pedig ő is ilyen volt, ami kicsit zavart, de úgy nem volt baj. Én próbáltam beszélgetni vele általában... szinte mindig. Nem sokat beszélt, de tudod, a csajok szeretnek beszélgetni/beszélni, tehát a jó hallgatóság is egy pozitívum ;)

Végül nem jöttünk össze, mert becsajozott :D


Szerintem ne próbálj meg más lenni, add önmagad! A lényeg inkább az, hogy merj próbálkozni és Legyél kitartó, de persze ne ess túlzásba! :D

2014. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#4

Nem hittem volna, hogy ez valamelyik lánynak is bejön :)

2014. júl. 17. 23:08
 6/6 anonim válasza:

Attól függ, miért vagy szűkszavú. Ha alapból ilyen típus vagy akkkor add önmagad, de ha azért vagy szűkszavú mert a nők közelében görcsölsz, szégyenlős vagy és ehhez hasonlók, akkor nehéz lesz, s érdemes tenni ellene.

17/f

2014. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!