Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan témák, amiket az...

Vannak olyan témák, amiket az első/első pár randin érdemes kerülni? Ha igen, mik azok?

Figyelt kérdés
16-20 éves korosztálynál.
2014. júl. 16. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 8:

Nem a kedvességgel van a baj, hanem azzal, ha valaki hagyja, hogy lelki szemetesláda váljék belőle. Határozottnak kell lenni, nem egy tuskónak...

2014. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam hogy tuskó legyen hanem azt hogy domináns b*szod, ha téged meg ver a barátod és itt töltöd ki akkor meg üzenem hogy értem miért kaptad a monoklidat.
2014. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

# 12:

Heteroszexuális férfi vagyok. A verd a melled dolog pedig nálam ekvivalens a tuskósággal. :D

2014. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Meg nyilván komplexusod is van magabiztos emberekkel szemben de azért kössz még jobban tönkrevágtad a százalékomat :)
2014. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

# 14:

Nem szoktam pontozni másokat, csak ha nagyon nagy baromságot írnak. Bár a tied határeset volt. :)

2014. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az exeket mindenképpen, vagy ha az embernek nagy csajozós/pasizós múltja van. Egyébként viszont szerintem akármilyen téma jöhet, maximum ha valamire nem vevő annyira a partner (pár perc után úgyis észreveszed), akkor át kell terelni a beszélgetést valami más témára. Szerintem még annyi a fontos ezzel kapcsolatban, hogy a kérkedés és a sajnáltatás semmilyen szituban sem menő, így randi alkalmával se. Szóval minden ilyen "jajj de szerencsétlen vagyok már évek óta ebben/abban, stbstb.." és az "ezt figyeld, milyen verhetetlen istenkirály vagyok....." jellegű dumákat inkább hanyagold.
2014. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amit sztem nem illik megkérdezni:

-mennyit keres

-milyen a vallása

-szexuális kérdések (mindenki sejti, mikre gondolok, hadd ne írjak példát :D)


Egyéb kerülendő témák:

-exek

-mindenféle túl intim témák - betegségek és szexuális témák

-a jövő 20 évre előre eltervezve - gyereknevek stb. elég bizarrul jönnek le első randin

-nagyon disznó viccek

-olyan témák, amiben az egyik fél profi, a másik meg nagyon nem, maximum kérésre

2014. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!