Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon bejönnek a cuki,...

Ha nagyon bejönnek a cuki, kislányos, de nagy orrú lányok, akkor lehetséges, hogy ez azért van, mert én is ilyesmi vagyok csak fiú változatbban?

Figyelt kérdés
Olyan kis cukik, kislányosak és mégis van már mellük, fenekük, de orruk is van, nem mondom, hogy feltétlen nagy orr kell, csak legyen orruk, mert az ilyen semmi orra nincs csajok valahogy sosem jötte be igazán. Haverok meg tesómék is csak fújjognak, hgoy de rondák a nagy orrú lányok, nekem meg bejönnek. Egyszer még ki is álltam egy ilyen csajért, hogy nagyon édes a pofikája, haverom meg mondja, de hát nézzed már mekkora orra van, én meg megvédtem tök hangosan és a csaj is meghallotta és olyan kis cukin mosolygott. :D

2014. júl. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz bele a tükörbe és döntsd el!
2014. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban bejön, ha rendes, határozott arcuk van.

De mit kell ezt túlragozni? Ők jönnek be, és kész.

2014. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagy orrú csajok nekem is tetszenek, már áll is a bré ha rá gondolok :-)
2014. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Haverod mekkora egy paraszt!

Nem azt mondom, hogy nagy orrom van, de nem is kicsi :) Szerintem a kelleténél nagyobb és egy picit görbe is és mindig is utáltam azokat az embereket, akik hangosan megjegyezték, hogy: Húú mekkora orr.

Bunkóság...

2014. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cukin mosolygott, de azért nem mentél oda, hogy elhívd egy találkozóra ugye? Tetszhetnek neked a bármilyen lányok is, amíg nem veszed a bátorságot, hogy megismerkedj velük, csak a cerkát hegyezed.
2014. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!