Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen szűk látású mindenki...

Ilyen szűk látású mindenki itt komolyan?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nevetséges hogy mik folynak itt! "Ha nem vagy kigyúrt meg pénzes sose lesz barátnőd!" 16 vagyok! 16! volt 1 rövid és 1 komoly kapcsolatom mind a kettőben egy gyönyörű lánnyal! és MAGAS VAGYOK 192centi SOVÁNY VAGYOK 67 kiló és EGY GRAMM IZOM SINCS RAJTAM és ROHADTUL NINCS PÉNZEM! Attól hogy a legtöbb fiú/férfi nem mer beszélni a nőkkel/lányokkal de egyből az izom meg a pénz tegyen. Ha akarsz párt akkor adjál magadra és nem arra gondoltam hogy gyúrd ki magad. minimális szinten feldobni a ruházatot és egy picit divatosabb haj! ENNYI! Én is ennyit csináltam és egy csomó lány megnéz! És ezt nem menőzésnek írtam ki de ez rohadtul piszkálja a csőröm már!

2014. júl. 14. 01:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Menj le, egyél meg egy pacalt, mert ideges vagy az éhségtől!
2014. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek veled. Azok az emberek kemény önbizalomhiánnyal rendelkeznek, azért mondják a gyúrást meg a pénzt, mert úgy gondolják, az segítene rajtuk.


Én sem vagyok kigyúrt, és nincs pénzem sem, mégis tudok ismerkedni a lányokkal, és van egy csodálatos barátnőm.

2014. júl. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ki vagy ha éhes vagy? Pacal™
2014. júl. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Paczal Imre
2014. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is gyáva önbizalom hiányosként kezdtem de ha már 1x összejön nem kell mitől félni és ezek a srácok keresik a kifogást arra hogy gyávák! És előbb ettem kolbász! Ui:. Nem szeretem a pacalt! :D Még ha eredeti márka jelzéssel van ellátva sem!
2014. júl. 14. 01:17
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én utálom a pacalt. Egyszer megpróbáltam, de nem vagyok önző, meghagyom másnak.
2014. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Vagy egyenek egy kis szellemi tápáláékot, hátha az segít a csoffadt személyiségükön.


Mer ugye könnyebb azon kesergeni, hogy jajj mer a felszínes nők, mint levenni egy könyvet a polcról. Meg lehet az se ártana, ha beszélnének emberekkel a Dotás cseten kívül.

2014. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom mi a valódi helyzet! Sokan vannak akik mindig a környezetükben keresik a hibát, a kifogást. Azért mert balf***ok és önbizalomhiányosak keríteni egy nőt és könnyebb olyan körülményekre fogni ami ellen úgy sem tehetnek semmit, így a saját nyálukban vergődhentek, de előre sosem fognak jutni.


Nekem sincs barátnőm 8 éve és mégis van más ami lekössön, foglalkoztasson, szoktam nőzni de nem szeretnék kapcsolatot, mert a mai emberek, férfiakat és nőket is bele értve nem elég érettek ahhoz, hogy komoly kapcsolatért felelősséget válalljanak, hatalmasranőtt gyermekekkel vagyunk körülvéve.


26/f

2014. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8: True story bro~

Végre ilyet is olvasni.

2014. júl. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen egyszer lett egy barátnőm amiatt hogy megcsináltam a hajamat olyanra mint a edvárdnak a tvájlájtból, a másik háromról abba az egy éveembe meg nem is beszélek, szóval te inkább ne alkossál már véleményt semmiről légyszíves.


A probléma egyébként meg az hogy NAGYON sok "lány" van 18-25 között akik konkrétan úgy képzelik el az életet hogy ülnek a trónjukon és válogatnak a dízel meg a benzines BMW között, ezek a tipikus fekete vasalt hajas bőrkabátos nagyon lányok, menj ki az utcára szembe fog jönni vagy 10 az első kiló méteren ha városba laksz, és ez igazából tényleg elég gáz.


És igen nyilván nem az ilyenek után kell futni, de mivel ez működik nekik és belevonják a 40 éves kokerókat a tinédzserek lehetséges párjai közé, valamilyen szinten megborul az egész szociális rendszer, több lány festi be meg vasalja a haját hogy nekik legyen a legnagyobb kocka cigány a barátjuk, a tinédzser srácok abba látják a sikert hogy az utcán ordibáljanak meg rommá gyúrják magukat hogy ők is menő darabos dszepettók legyenek blablabla

Ja és attól hogy neked most barátnőd van meg most benne élsz a rózsaszín ködbe attól még hirtelen nem változott ám meg az egész világ, szállj le a földre mielőtt hőbörögsz itt a hülyeségeddel.

2014. júl. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!