Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30-40 ev koruli ferfiak!...

30-40 ev koruli ferfiak! Ismerkednetek 20 eves lannyal? :-)

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 01:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
De ráérsz xD én nevelőapám csak 37 éves, de mikor ráér, dolgozik valamit az udvaron, vagy anyámmal van, de a lényeg hogy hasznosan tölti el az idejét. Te meg itt farsulsz érett férfi létedre?
2014. júl. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

Aztaku.va, de egyszerű vagy.


Nincs udvarom. Ha lenne, mit csinálnék ott 2-kor? És mit zargatnám a feleségem? Aki egy fórumon irkál éjjel 40 évesen, az egy mihaszna alak? De hülye vagy te, basz()d!

2014. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Haggyátok már a kérdező is csak sexet akar
2014. júl. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
5%
azért néha elgondolkodtató vajon milyen 30-40 év körüli férfi lehet, aki itt szörfölget az oldalon... hüüü...
2014. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

és wow most látom, hogy más is írt ilyesmi megjegyzést az említett korosztállyal kapcsolatban,


..hááát, talán van egy halvány remény ezen az oldalon, ami elválasztja a totális szánalmasságtól, ahová csak akkor jó jönni ha hülyeséget akarsz olvasni


de igen, te is hülye vagy kérdező a láma kérdéseddel, aminek kb 0 értelme, de a 30-40 éves emberkék hááát,, arra nincs szó

2014. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
De dikk hogy te reggel is pampogsz az igazadat győzködve. Nincs udvarod, persze hogy nincs. Életed sincsen, mert elbasztál 39 évet sok hülyeségre ahelyett hogy felmutattál volna valamit. Más 12-14 órázik, szombat reggel örül hogy lyuk van a seggén, te meg itt feszengsz gyakorin, vicc.
2014. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem ismerkedni... (76/F)
2014. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Az ember aki más ***** válasza:

Az attól függ,hogy milyen ember az a 20 éves lány.))

32/F

2014. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Nincs udvarod, persze hogy nincs. Életed sincsen, mert elbasztál 39 évet sok hülyeségre ahelyett hogy felmutattál volna valamit."


Ez egy dolog, de nézd, annyira kicsinyes (kb dedós szint) hogy füüüü lepontozta az egyik válaszom (mert hát ki más tette volna) füü,, most jól megkaptam jaaaj ne.. Persze ok lehet nem mr. már nem épp 20-on éves ember volt.


De a többi akkor is igaz. Ilyen korban azért már illene megkomolyodni egy picit. És direkt írtam hogy illene, mert igazából te életed, te dolgod, csak hát talán nem épp vet rád túl jó fényt...


FŐLEG ez a kategória inkább kb ilyen Tini-24,5,7 éves szint közötti értelmiségen van. Az hogy valaki itt pampog hogy márpedig 40 évesen ez tök cool dolog, háát. Szóval ott valami gáz lehet, ha nem is mihaszna, hát minimum érdekes életvitele lehet hogy itt irkál hajnali 2-kor,


Mondjuk mondom a legröhejesebb hogy reagálsz a kommentekre, azt hihetnéd egy 40 éves már nem vesz fel ilyen szarságokat. De neem még le is pontozza, füü. Ha meg van feleséged az még gagyibb hogy valami csitrinek kommentelsz itt.

2014. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Elképesztő, milyen szellemi színvonalon álltok. Én a ti korotokban hozzátok képest Nietzsche voltam.


Nem pontoztam le senkit, épp ezért vagyok érettebb, mint ti, mert nálam nem ez a véleménykülönbség kezelésének a módja. Mindenki magából indul ki.


Másrészt még egyszer kérdem: ez a tinigyakorikerdesek.hu? Vagy ki van valahol írva, hogy 25 év a korhatár? Vajon a sok hülye tapasztalatlan kérdeseitekre ki tud normális, érettt választ adni, ha nem egy felnőtt? Tán a saját korosztályotok? Az olyan is! Ugyanúgy tele van alulinformáltsággal, olvasatlansággal, tévhittel. Az a kedvencem, mikor itt az egyik fogalmatlan tini ad megoldást a másiknak, nulla tudással, nulla élettapasztalattal. Becsukhatnátok a boltot, ha nem lennének itt érett felnőttek, vagy már mindenkinek lerohadt volna a p.cse.


De egyébként szánalmas, hogy a szánalmas kis szerkesztői melómból hazatérve éjjel egykor, míg el nem alszom, egy szexfórumon nyomogatom a gombokat, és az is, hogy 40 évesen 20 évest dugnék. Szánalmas. Majd kerdezd meg ezt magadtól 40 évesen, szerencsétlen. Ja, és ne gyere a feleségemmel, az is csak 28, és tudja, hogy bírom a fiatal húsokat, szerinte egészségemre.


Na jó reggelt kívánok, sekélyesek.

2014. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!