Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok bejönnék nektek? 16/F

Lányok bejönnék nektek? 16/F

Figyelt kérdés
[link] Jpg

2014. júl. 11. 19:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Drága szentem ! Kicsit vágasd rövidebbre a hajad és zselézzed ! (Csak jó tanács) 33/N
2014. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Aranyos vagy! Nekem tuti bejöttél volna 16 évesen. :D

20/L

2014. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
eza tipikus jofiu imidzs. meg nincs benned olyasmi ami megfogna engem. egy fiunak v a szeme, v a haja, a teste, esetleg a foga, akar a pofaja megfog engem altalaban. mostnem. mondjuk kepek mindig gazok, eloben minden szebb es jobb-ezaz aranyszabaly. ezer nemmegy interneten halaszni vkire
2014. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
a srác csak véleményt mondott az elején, nem kell leszólni, a gyakorin bárki élhet a válaszadás lehetőségével. és az a helyzet hogy egyet is értek vele. 10/3-4, picit a hajaddal kezdj valami, lazább mosoly, ne erőltesd a dolgot :D
2014. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kell még egy pár év ,hogy kiforrd magad . Nekem olyan kisöcsi stílusod van .Nagyon jófiús vagy !Hiányzik belőled a tűz ,amire a lányok felfigyelnek .
2014. júl. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Umaku ***** válasza:
Nem igazán. Nincs benned semmi különleges. És a hajadat kb. 1 hete nem mostad meg,igénytelen. A mosolyod mintha fegyvert fogtak volna rád XD
2014. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!